Skocz do zawartości
Forum

Rozmiar penisa


Gość Olek 16

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Do Autora

dziecko, długość ch*ja zazwyczaj jest odwrotnie proporcjonalna w stosunku do IQ. Cóż z tego, że masz ch*ja jak ogier, jak tylko pogadać potrafisz z klaczą i najwyżej jej wsunąć do pi*dy swojego palanta i się spuścić.
Normalna kobieta nasra na takiego tłuka, z którym nie zamieni sensownego zdania, gdyż on będzie tylko narcyzował się wielkością ch*ja a gdy przyjdzie do kopulacji, to się spuści po 3.ruchach frykcyjnych i mu sfaczeje. Głąbie jeden, łechtaczka kobieca leży kilka cm poniżej spojenia łonowego, więc wystarczy penis nawet 5 cm by ją zadowolić pod warunkiem, że nie sflaczeje przed 10-cioma minutami, gdyż tyle czasu wymaga tarcia penisem o łechtaczkę i punkt G statystyczna kobieta by szczytować. Normalna dziewczyna dupy Ci nie da, bo ją rozwalisz. Klaczka roczna da Ci z przyjemnością, więc wal do Janowa Podlaskiego, tam znajdziesz "miłość"

Odnośnik do komentarza

Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać, a już rosnę 16-tą wiosnę i pod stanikiem dobrze mi znać. Miałam kochanka ulubionego, który przynosił mi róży ulubiony kwiat. Raz w łóżku leżę już rozebrana, on przyszedł do mnie i szepnął w ucho: ach ma kochana jak bardzo kocham Cię.. I tak zasnęłam w jego objęciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło 9 miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag!!!! Olek

Odnośnik do komentarza
Gość doświadczona 20

Dałabym Ci bzyknąć, ale boję się, że na dupie możesz zemdleć a nawet umrzeć. Otóż, duży penis by stanąć potrzebuje dużo krwi. Krew idzie do penisa kosztem mózgu, a mózg bez krwi traci świadomość, więc taki kopulant z dużym penisem może na dupie zemdleć, i tylko kłopot i wstyd, bo trza po pogotowie dzwonić.

Odnośnik do komentarza
Gość doświadczona 20

~ongo
doświadczona 20 -19 cm to raczej średni rozmiar. A jak ktoś ma ciut dłuższego to też starczy mu krwi.

koment:
No, na klaczy jak zemdlejesz, to chuj, najwyżej padniesz twarzą w końskie gówno i uśniesz, gorzej gdy zemdlejesz na jakiejś kobiecie, to wtedy wstyd jak sto chujów.
Niedrogie i debilne dziecko, średni, statystyczny siurek to 14cm , a do wyzwolenia kobiecie orgazmu wystarczy siurek 5 cm, byleby stał minimum 10 minut, zanim sflaczeje po wytrysku.

Odnośnik do komentarza
Gość do Sachy

~Sasha_Demoriane
Nigdy bym nie podnieciła się tym że posuwa mnie jakiś pajac z tylko 5cm siurkiem. No a bez podniety w moim przypadku nie ma orgazmów huehue

koment:
Bredzisz, jakbyś nigdy swoim paluszkiem nie grzebała w cipce doznając przyjemnego orgazmu, a paluszek jest niewiele większy niż 5 cm!!!
Ważne, by paluszek był czysty i naoliwiony, i z powodzeniem wyzwala orgazm zarówno kobiecie, a mężczyźnie nie sam paluszek a dłoń zwinięta w pochwę.

Odnośnik do komentarza
Gość podnieta dla Sachy

Czytając ten list powinnaś się spuścić bez użycia paluszka:
Na pewno jesteś na mnie rozgniewana, bo drugi tydzień już uchodzi, a ja nie piszę jak mi się powodzi. Sądzę, że nie zrozumie twoja główka mała, gdy tylko się dowiesz żem Witkowi dała. Po hucznym weselu i całej zabawie, gdy tylko trzech zostało w bawialni, Witek mię pod rękę wiódł do sypialni. Podszedł do mnie mój kochany, i szepnął do uszka czule: ach połóż się kochanie. Zgasił światło, bo się rumieniłam, zaczął ściągać spodnie i koszulę, ja też szybciutko wszystko z siebie ściągałam, aż w samej haleczce się ostałam.
Wicio, ach chodź mój skarbie kochany, przytulił się do mnie czule, legł na moim ciele, że oddechu nie stało mi wiele.Rozłożył mi nogi a ja ciągle jakiś przedmiot odpychałam jak diabła z rogami. Czułam jak owe narzędzie coś szuka, dotyka mnie wszędzie. Aż wreszcie znalazł, tam gdzie otwarte ciało, tam się wpakowało i nagle czuję jak owe narzędzie ubodło mnie jak diabeł rogami. Wtedy Witka objęłam nogami, krzycząc jeszcze, jeszcze mój kochany. Wicio szybciej zaczął pracować i swój koniec do dziurki pakować, i tak się rozczuliliśmy jak tłok samochodu, jak Wicio do przodu, to i ja do przodu oczywiście dupkę swą cofałam sprężyście. Po chwili tarcia, przyznam rozkosznego, pod dupką poczułam coś mokrego. Witek chwilę sapał, odsunął się i leżał nieruchomo bezładnie, ja wtedy do swej rączki wzięłam, ten twardy instrument, co się tak go bałam. I nagle ożył, wtedy go ostrożnie do swej dziurki przytknęłam, i Wicio znów zaczął pracować i swojego siurka do dziurki pakować. I tak żeśmy 10 razy powtarzali, choć ja chciałam jeszcze Witek nie mógł dalej. Dzisiaj już z samego rana proszę Witka by czym prędzej kładł się między me kolana. Jego szept, pieszczoty ciągle w myśli knuję, i choć jego przy mnie nie ma, miłość w myśli czuję, a tego Tobie z całego serca koleżanka życzy. Milka

Odnośnik do komentarza
Gość Sasha_Demoriane

No nie mogę. Facet - teraz mnie powaliłeś na kolana. Przecież to zwykłe gówno jest i osobiście nie wiem jak to może kogokolwiek podniecić. Chyba jedynie tylko takiego niedojeba jak ty hehe

Odnośnik do komentarza
Gość do Sashy

skoroś taka jebliwa i poczebójesz wielkiego chuja, to zabaw się w Katarzynę Carycę, zbuduj rusztowanie dla ogiera i daj se wsadzić ogierowi pytonga 40cm fi 5cm. Jak ci tryśnie kilkoma litrami nasienia do tfojej pi*dy i ci sperma wylezie uszami, to zapewne trochę trafi do tfojego debilnego musku i zmondżejesz na starość, i nie bedziesz jusz ubliżać tu na forum menszyznom z siurkami 5 cm.

Odnośnik do komentarza
Gość do kobiet typu Sasha

skoro podczas masturbacji palcem, kobieta może wyzwolić orgazm łechtaczkowy, to penis wielkości palca wyzwoli orgazm tym bardziej!!!! Nazwanie siurka 5. cm "gównem" jest nieuprawnione i źle świadczy o autorce takiego posta.
Penis ma gładką skórę i śluzówkę, a palec jest przeważnie szorstki, z zadziorami, ostrym paznokciem i może zranić delikatną śluzówkę łechtaczki i pochwy!!!!. Poza tym sperma pełni rolę naturalnego lubrykanta, chroniąc waginę przed zatarciem. No cóż, gdyby ciemnota miała skrzydła, to by ze wstydu spierdoliła z tego Forum. Onek, zamknij wreszcie japę i nie wygłupiaj się z tą lewatywą, albo sam se zrób, ale lewatywę musku, ktury jusz jest prawie zlasowany. Nara.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...