Skocz do zawartości
Forum

Czy podczas stosunku to będzie przeszkadzać?


Gość v...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 17 lat i lekkie obawy przed pierwszym stosunkiem. Otóż napletek jak dotąd odciagalem tylko w stanie spoczynku w celach higienicznych i nie mam z tym problemu jednak przy pełnym wzwodzie czuję lekki opór jednak schodzi ząb taki rowek za żołędzią prz mojej lekkiej pomocy i nie czuje ucisku oraz wraca potem na swoje miejsce bez problemu. Czy podczas stosunku to będzie przeszkadzać? To kwestia tego że nie odciagałem nigdy napletka w wzwodzie? I czy coś z tym robić jakoś ćwiczyć?

Odnośnik do komentarza

Próbuj ściągać cały napletek, gdy się kąpiesz - tylko woda musi być ciepła i rób to pod koniec kąpieli, gdy twoja skóra będzie już dobrze rozgrzana, a penis w zwisie. Po kilku razach możesz zacząć próbować ściągać napletek podczas erekcji. Nie rób nic na siłę, bo może zaboleć. (Napletek u niektórych chłopaków może być przyrośnięty do późnego wieku). A jeśli chodzi o późniejszy seks, to podczas wkładania penisa do pochwy napletek jest zupełnie obciągany, więc ćwicz. A poza tym, główkę penisa pod napletkiem trzeba regularnie myć, więc musisz się uporać ze swoim jak najszybciej.

Odnośnik do komentarza
Gość do Chopca

dawaj trzy razy w tydniu possać siurka cieliczce półrocznej. Ślina i jakieś tam lekarstwo w ślinie, wyleczy ci stulejkę i będziesz mógł odbywać prawidłowy stosunek skobietom
Skóra babie nie pszeszkasza, ale ty za chuja pana sie nie spuścisz. kumasz? Wienc warto obrzezać lup rosćwiczyć gupiom stulejkę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...