Skocz do zawartości
Forum

Dziwna sytuacja


Gość aliasasd

Rekomendowane odpowiedzi

Gość aliasasd

Witam zostawiła mnie dziewczyna, z którą byłem kilka lat. Minęło około 7 miesięcy więc upłynęło na tyle duży czasu by się oswoić z sytuacją i zacząć coś nowego. Jednak mimo, iż chciałem się odciąć od tego zamkniętego związku, który zakończył się przez ingerencje osoby trzeciej, z którą moja była stworzyła nową lecz krótką relacje nie udało się. Po zakończeniu naszego związku nie urwał się kontakt z jedną osobą a wręcz nasilił się. Była to jej matka 39 letnie rozwiedziona kobieta po nie za szczęśliwym w mojej opinii związku. Usilnie próby kontaktu oraz pisania przerodziły się aktualnie w stały codzienny kontakt. Sytuacja rozwija się w wiadomym kierunku. Ale ilość i treść pytań zadawanych przez nią jest conajmniej niepokojąca. Mimo, iż z jednej strony sytuacja zaczyna robić się absurdalna z pytaniami o intymne relacje mnie z jej córką oraz jej gry prowadzone ze mną. Jest coś satysfakcjonującego iż mogę prozmawiać i przekazać coś na jej temat jej własnej matce

Odnośnik do komentarza
Gość aliasasd

Z dnia na dzień w coraz bardziej szczegółowe rzeczy ;) nie mam zamiaru przed nią tego ukrywać kobieta jest piękna jak na swój wiek mieliśmy zawsze dobry kontakt a jeżeli ją to kręci to nie widzę problemu żeby jej zdradzić co jak wyglądało ;)

Odnośnik do komentarza
Gość aliasasd

dzisiaj jej matka wsadziła mi dłoń w majtki. Stanął mi jak drąg. Nie wyczymałem, ściągłem spodnie a jej majtki; zanim jej wsadziłem, to spuściłem się jej na brzuch. Później poszło jak po maśle, 3 spusty pod żąt do cipki. Boję się, bo powiedziała, że ma dni płodne. Co mam zrobić. Nie chce być ojcem bachora a mężem jej córki

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...