Forum Seks

Dlaczego nie stoi?

~Krzyś 98

~Krzyś 98

Witam
Może to głupie pytanie ale nie wiem co jest grane z moim penisem.
Uprawiam seks z żoną regularnie. Mój jedyny nałóg to papierosy. Żyje w dużym stresie dlatego myślę że chyba przez to mam te problemy. Jednak po ślubie moja żona przestała mnie podniecać. Czuję to niej znudzenie a wcześniej tak nie było. Nie potrafię się podniecić nią.
Co jest grane z moim penisem?
I przez co to się dzieje?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~odpowiedź jedyna

~odpowiedź jedyna

~kazik 23 • przed chwilą OdpowiedzZgłoś nadużycieEdytuj post
Spróbuj do gumy w kształcie twojego siurka nalać wody, a zauważysz, że ON "stanie", a przynajmniej stwardnieje. Natychmiast ją spuść, a guma/siurek opadnie. Kumasz już teraz buraku o co biega?
Tylko czasem nie nalewaj wody do swojego małego siurka, bo w twoim przypadku na 100% chodzi o brak optymalnej ilości krwi a nie wody!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~Radaaaaaaaa

~Radaaaaaaaa

Na optymalną ilość krwi by wypełnić ciała jamiste penisa by "stanął", na optymalną ilość nasienia i hormonów by by mózg reagował orgazmem niestety trzeba se zapracować zdrowym trybem życia, gdyż z pustego i Salomon nie naleje.
Notabene, orgazm męski = ejakulacja, i im więcej spermy tryska, tym przyjemniej.
No cóż, wielu "baranów" woli papcie, piwo, papieros i TV, zamiast rower czy narty, w związku z tym SEKS jest taki jak widać i czuć, czyli nijaki.

~do PT Speca

~do PT Speca

~spec
brakuje ci krwi, wez troche podpompuj od zony,, cisnienie musi byc w normie, na malym cisnieniu nawet jazda rowerem jest ciezka

SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
Brawo Specu za trafną odpowiedź, a już myślałam, żeś burak.
A tak po prawdzie, to zrobiłeś błędy jak, niestety, "burak".
Sądzę, że od wideł masz bardzo grube palce i nie trafiasz poprawnie w klawiaturę, cio?

~loser

~loser

Jeśli Twoja żona Cię nie podnieca to tutaj nic Ci nie doradzimy. Czy penis staje Ci jak sie masturbujesz na przykład przy pornosach? Co się stało,że Ci się żona nie podoba? Zwiększyła swoją wagę? Przestała sie starać? Może warto byłoby zadbać o jakieś gadzęty do łożka Tak aby przełamać rutynę. Albo kupic sobie jakieś tabletki na erekcję typu man tabs.

~wogsel

~wogsel

Ale czy przypadkiem takie tabletki nie działają wyłącznie w sytuacji jak kobieta mu się podoba ale on po prostu nie może fizycznie?

~loser

~loser

Głównie są polecane właśnie w takich sytuacjach. jednak faktem jest,ze tabletki zwiększają trochę ochotę na seks. I może mu się więcej chcieć. Inne jakie mają takie działanie to cum on. Chociaż jeśli partnerka totalnie się autorowi nie podoba to nie wrożę im jakiegoś długiego i cudownego życia razem.

~Obeserwator

~Obeserwator

Z własnego doświadczenia (jestem przed 50):
- na stres dobrze wpływa aktywność fizyczna - biegaj, wsiądź na rower, poświęć codziennie 10-20 minut na ćwiczenia które możesz wykonać w domu, lub wychodź na przechadzki pokonywane szybkim krokiem,
- też jestem palaczem, ale redukcja papierosów do minimum wpłynie pozytywnie. Ucieczka z problemami w fajki podnosi napięcie nerwowe i nic więcej - uwierz!
- wysypiaj się,
- unikaj alkoholu,
- nie pij napoi energetycznych!
- ogranicz kawę,
- poczytaj o naturalnej diecie wpływającej dobrze na męskie libido, może zacznij gotować (nie wierz w buzdyganek ziemny, bo to reklama marketingowa!). Orzechy, seler, czosnek, oregano, chili, migdały, banany itp. Zredukuj tłuszcze zwierzęce, jedz chudo.
- wymyśl coś niestandardowego - seks w łóżku jest oklepany. Zrób to w miejscu gdzie oboje będziecie oderwani od konwenansów.
- spróbuj z inną partnerką, ale nie uciekaj się do usług pań czerpiących z tego zyski, bo możesz zdołować się jeszcze bardziej(!)

~do wszystkich

~do wszystkich

błagam, nie mylcie erekcji z ejakulacją!!!
Sama erekcja choćby godzinna, jeśli się nie spuścisz, to chuj nie przyjemność dla ciebie. Baba osiągnie kilka orgazmów, a ty zero. Wreszcie zatrzesz jej pi*dę do czerwoności, bo będzie brak smarowania spermą, i wygoni cię z łóżka na 4 wiatry.
Zapamiętajcie do ch*ja pana: męski orgazm= wytrysk spermy; i im więcej tym przyjemniej.
Na ilość nasienia wpływa prawidłowe ożywianie i zdrowy tryb życia, a nie tabletki!!! Wszelkie tabletki, to prosta droga do raka prostaty!!!!!!!!!!

~loser

~loser

Do raka prostaty? Sorry ale jakieś źródła medyczne poproszę. Moze i faktycznie niektóre leki mają takie działanie ale nie ziołowe środki, które tutaj polecamy.