Forum Seks

Tabletki na libido

~anna8734

~anna8734

Witam. Szukam informacji osób stosujących tabletki na libido. Zależy mi tutaj przede wszystkim na ocenach tabletek
asequrella
stimea
libido therapy
Działają? Problem jest w tymże zupełnie stracilam ochotę na seks nie tylko na swojego meża ale ogólnie tak więc problem leży nie w nim ale we mnie. Dodam,że nie jest to wina tabletek antykoncepcyjnych bo ich nie biorę od kilku miesięcy i ochota na seks nie powracac.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Martakpp

~Martakpp

Asequrellę sobie odpuść. Stosowałam i w moim przypadku różnicy nie było żadnej, ogólnie traktuję to jako stratę pieniędzy (szczególnie,że tania nie jest) Stimea wydawała sie ok przez pierwsze dwa tygodnie ale potem już nie. Nie wiem czy to objaw placebo bo byliśmy wtedy na wakacjach. A jak wróciliśmy do domu to wszystko powróciło do szarej rzeczywistości i nie było już takiego efektu. O libido therapy chętnie sobie poczytam. Nie brałam, ale zastanawiałam się czy nie kupić bo sporo dziewczyn na wizażu sobie je chwali.

~xnt

~xnt

Kupujcie śmiało. Mi libido therapy najbardiej pomogły z wszystkich jakich próbowałam, a brałam oprócz nich stimeę, inofem i zmax. Asequelli nie brałam bo zniechęciły mnie włąśnie te negatywne opinie na ich temat.

~xnt

~xnt

No tak mniej więcej po tygodniu. Ale potem z tygodnia na tydzień jest o wiele lepiej. Ogólnie jestem z nich bardzo zadowolona pomimo wysokiej ceny w porównaniu do innych. Musisz jednak zdać sobie sprawę z tego,że libido therapy to nie wszystko. NIe ma ogólnie tal lekko,ze weżmiesz tabletkę i wszystko od razu będzie cacy.Warto jest zadbać trochę o związek. Czyli wybrać sie raz na jakiś czas na wycieczkę, wysłąć dzieciaki do rodziców. Kupić sobie jakieś zxabawki erotyczne :)

~anna8734

~anna8734

Dobra, zamówiłam tabletki. Jak przyjdą to postaram sie napisać czy był efekt czy nie.

~anna8734

~anna8734

Jest, chociaż przyznam, że zupełnie się tego nie spodziewałam :) Libido się polepszyło. Czułam różnicę już w pierwszym tygodniu chociaż na początku brałam to za placebo. Jednak potem było już tylko lepiej.

~grazka30

~grazka30

Anno a nie odczuwasz po tych tabletkach działań niepożadanych? Bo sama brałam przez jakis czas asequrelle i nie polubiłyśmy się. Bolała mnie po niej głowa i to bardzo:(

~anna8734

~anna8734

Niczego takiego nie zauważyłam :) Czuję się tak samo dobrze jak wcześniej ( no może po za tym,ze mam lepsze libido). Teraz po 4 tygodniach poprawa jest jeszcze bardziej zauważalna. Podchodziłam ze sceptycyzmem ale cieszę się,że spróbowałam.