Skocz do zawartości
Forum

Seks oralny- problem


Gość Jupikkkkkkk

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jupikkkkkkk

~Jupikkkkkkk
~do autorki.
hej juz po?zaspokoilas kolege i co dalej bedzie sie z ciebie smial jak mu ssałas..

Jeśli jesteś taki ciekawy to proszę bardzo
Obciągłam mu. Spuścił się w buzi. Sama tego chciałam żeby trysnął w gardło ale po wszystkim wyśmiał mnie i powiedział że tylko do tego się nadaje

I powiedział że jestem żałosna

Odnośnik do komentarza
Gość obciagnieto

~Jupikkkkkkk
~Jupikkkkkkk
~do autorki.
hej juz po?zaspokoilas kolege i co dalej bedzie sie z ciebie smial jak mu ssałas..

Jeśli jesteś taki ciekawy to proszę bardzo
Obciągłam mu. Spuścił się w buzi. Sama tego chciałam żeby trysnął w gardło ale po wszystkim wyśmiał mnie i powiedział że tylko do tego się nadaje

I powiedział że jestem żałosna

Odnośnik do komentarza
Gość wwwwwwkam

~DO IDIOTY
~do autorki.
hej juz po?zaspokoilas kolege i co dalej bedzie sie z ciebie smial jak mu ssałas..

Odwal sie od tej dziewczyny. To że ty nie lubisz tego seksu to nie znaczy żeby kogoś krytykować i licz się trochę ze słowami bo tak to sobie mów do swojej matki jeżeli ją masz. Ja nie lubię z mężem rutyny w łóżku więc też robimy różne rzeczy

jak lubisz rutyny w łozku to rob tylko ta geba nie proboj jedzenia jak gotujesz obiad,nastepna zboczonai obronca kurestwa,ty chociaz robisz z mezem i nie powinnas sie przyznawac ona jest w zwiazku i robi to z kolega,banda zboczencow,przeciez mordusia nie jest przeznaczona do obróbki i ssania członkow,coraz gorsze kobiety,a faceci coz nastawia i ssaj ,raczej kobiety takich rzeczy nie robia,a jak robia to sa zmuszane przez partnerow,no pochwała.

Odnośnik do komentarza

no niestety to choroba seksualna i obydwoje najlepiej wykastrowac to jak lisbijki lub pedały inna odmiennosc seksualna,ci ludzie nie powinni byc lub przebywac z normalnymi,najgorzej ze oni nic złego w tym nie widza,to tragedia,wcale do smiechu,zeby brac do ust i jeszcze inne cuda wyczyniac...

Odnośnik do komentarza

~siusiakowy
szkoda że kobiety myślą że siusiak jest do jedzenia. Dać się tak poniżać, to się żle kojarzy ten cały seks oralny ze kobiety albo dziewczyny się nie brzydzą brać siusiaka do buzi.
powinny byc usuniete ze społeczenstwa,jak im sie tlumaczy ze zle robia to one nawet tego nie rozumieja,cos z głowami bardzo nie fer ,a faceci tez nie wszyscy na to sobie pozwola na takie upodlenie,no coz oni sa nienormalni i to wszystko....

Odnośnik do komentarza
Gość niewolnik wyrachownego gow

kiedy mialem 14 lat to pierwszy raz obciagnalem 8 letniemu kuzynkowi. spodobalo mu sie to a ja czulem sie nie zrecznie. w koncu zaczal mnie szantazowac ze jak nie bede mu robic kiedy chce to rozgada no i tak sie zaczelo ze do conajmiej jego 12 urodzin mu obciagalem niemal codziennie. czulem sie z okropnie a za razem uwielbialem mu to robic. kiedys zaczal szczac i sie smial a ja wszystko wypilem no i sie zaczelo ze czesto on sikal a ja pilem, uwielbialem tez kiedy gral na kompie i siedzial na wysokim krzesle i kiedy nikogo nie bylo to ja pod nim po turecku centralnie robiem mu za podnozek. uwielbialem jak pstrykal palcami od stop mi po czubku glowy i jak wcieral te syry w glowe w dodatku zeby mnie bardziej zgnoic czasem sobie charknal odsuwal moja glowe stopa i spluwal mi ta slodka buzka perfidnie zielonego gestego gluta a ja rozkoszowalem sie jak najdluzej slonym jego smakiem zanim go zjadlem i szczerze gdybym cofnal czas to chcialbym aby bylo mocniej i normalnie rzarlbym po tym wyrachowanym gowniarzu kazda jego kupe marzy mi sie byc totalnie zgnojony przez jakiegos slodkiego gowniarza badz gowniary ponownie i byc niewolnikiem bachorow do konca zycia        

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...