Skocz do zawartości
Forum

Bardzo się boję, proszę o rozwianie moich wątpliwości.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam 18 lat, od momentu kiedy dostałam pierwszą miesiączkę, pojawia się ona bardzo nieregularnie. Robiłam badania, po których konsultowałam się z ginekologiem wyniknęło, że mam niedobór progesteronu. Od dwóch i pół miesięca po odstawieniu tego hormonu, nie dostałam okresu. Nie da się w takiej sytuacji określić kiedy występuje owulacja. Kochaliśmy się dzisiaj w nocy z chłopakiem dwa razy, za każdym razem w prezerwatywie. Po zakończeniu stosunku pierwszego jak i drugiego mój chłopak dokładnie się mył oraz oddawał mocz, a także oboje myliśmy ręce. Do zbiżenia podeszliśmy po raz trzeci, założyliśmy poprawnie trzecią prezerwatywę, kochaliśmy się ok. 10 minut, zmieniliśmy pozycję, partner ledwo co włożył we mnie członka, a prezerwatywa pękła.. W tym samym momencie mój chłopak błyskawicznie ze mnie wyszedł. Nie doszło do wytrysku, ale bardzo się przestraszyłam, pierwszy raz przydarzyła nam się taka sytuacja. Po 3 godzinach od tego zdarzenia zażyłam tabletkę "Ellaone".
W prezerwatywie mógł znajdować się preejakulat pomino oddania moczu oraz umycia się? Nie wiem na ile jest niebezpieczny? Moje pytanie, czy jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w sytuacji opisanej wyżej, biorąc pod uwagę moje problemy hormonalne z progesteronem i zażycie tabletki po "Ellaone"?

Odnośnik do komentarza
Gość kaśka 40

panikujesz, bo masz znikome pojęcie o antykoncepcji.!!!!
Na przyszłość: oprócz prezerwatywy stosuj globulkę Oval Patentex, oraz wybieraj "dzień niepłodny."
Info: 11 dni przed spodziewaną miesiączką, to dni niepłodne.
W zasadzie, w przypadku dni niepłodnych, powinna wystarczyć globulka; wtedy chłopak mógłby się spuścić do środka bez ryzyka ciąży.

Odnośnik do komentarza
Gość do Jagody

z antykoncepcją hormonalną teraz nie szalej, bo możesz utyć jak świnia, albo tak rozregulować Układ Hormonalny, że będziesz niepłodna!!!!
Po wyjściu zamąż i urodzenia optymalnej ilości dzieci, załóż se spiralkę.

Odnośnik do komentarza

Tabletka Po
ellaOne działa najskuteczniej przyjęta możliwie szybko po niezabezpieczonym stosunku lub gdy zastosowana metoda antykoncepcji zawiodła. Gdy pigułka po zostanie przyjęta w ciągu 24 godzin od stosunku, jej skuteczność wynosi 97,9% (średnio 2 na 100 kobiet mogą zajść w ciążę mimo przyjęcia pigułki).

DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
nie odkryłaś, ale nie można jej żreć jak cukierki!!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...