Skocz do zawartości
Forum

Rzucić masturbację, czy zmienić technikę? (przedwczesny wytrysk)


Gość przypadkowygość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość przypadkowygość

Hej cześć. Zje***em pare lat swojego zycia na masturbacje i wyuczyłem swój organizm szybkiego dochodzenia bo zwykle robiłem to tylko po to zeby szybko dojść. Aktualnie nie masturbuję się od paru dni. Patrzę w przyszłość i chce być w pełni zdrowy i nie chce zeby moj seks to był jeden wielki nie wypał. Co mi poradzicie? Skończyć z masturbacją czy zmienić technike zeby nauczyc sie dluzej dochodzic? Dodam ze chce isc do seksuologa o tym pogadac zeby mi doradzil co robic.

Odnośnik do komentarza
Gość doradca20

Sprawa wygląda tak - masturbowac się możesz ze względu na to że spełnisz swoje potrzeby, jednak nie codziennie ale np. raz na trzy dni. Co do techniki to musisz na pewno zmienić. Zdecydowanie dużo dużo wolniej i najlepiej trzy palce na główkę raz na jakiś czas i tam góra dół. A tak to cała ręka i powolne/troche szybsze poruszanie góra dół. Jeżeli czujesz że orgazm jest blisko a nie minęło jeszcz 10/15 min to na chwile przerwij albo dwoma palcami zaciśnij główke penisa przez pare sekund i potem dalej. Jeszcze jakieś pytania masz?

Odnośnik do komentarza
Gość przypadkowygość

Wiem, że powinienem. Ale ja już nie chcę się masturbować. Nie robię tego od paru dni. Zastanawiam sie czy jakbym juz nigdy sie nie masturbowal i poszedl do seksuologa to czy dalo by sie to zalatwic bez zmiany techniki. Choc nie wiem czy rzucenie masturbacji pomoze na to ze uwarunkowałem sobie taki sposob masturbacji itd i to szybkie spuszczanie

Odnośnik do komentarza
Gość do przypakowego

~przypadkowygość
Wiem, że powinienem. Ale ja już nie chcę się masturbować. Nie robię tego od paru dni. Zastanawiam sie czy jakbym juz nigdy sie nie masturbowal i poszedl do seksuologa to czy dalo by sie to zalatwic bez zmiany techniki. Choc nie wiem czy rzucenie masturbacji pomoze na to ze uwarunkowałem sobie taki sposob masturbacji itd i to szybkie spuszczanie

Chłopie, u seksuologa stracisz tylko 300 zł i dostaniesz jakąś chemię, po której może Ci urosnąć gruczolak w sterczu. Po jakimś czasie zarżniesz penisa na śmierć a ani kropla spermy ci nie tryśnie. Jak chcesz być eunuchem bez wytrysku, to wal do lekarza w trimiga. Nara.

Odnośnik do komentarza
Gość Przypadkowygość

Tylko taki problem ze jak chce zmienić technikę masturbacji to dostaje straszne gilgotki na zoledziu ponieważ zawsze masturbowalem się z zakrytym napletkiem A ostatnio spróbowałem bez. To nadwrażliwość zoledzia czy jakaś infekcja? Z tym problemem też idę do lekarza

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...