Skocz do zawartości
Forum

Przedwczesny wytrysk


Misiulew96

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim, piszę poraz pierwszy o moim problemie, który już mam długi czas jak nie do początku. Chodzi o to, że bardzo szybko dochodzę... wystarczą lekkie pieszczoty i ja już kończę. Mam penisa w kształcie banana i nie wiem czy to może nie być za krótkie wędzidełko, białe krostki na żołedziu zaraz przy trzonie oraz wydaje mi się jakby był bardzo wrażliwy na jakikolwiek dotyk. Czy któreś z tych rzeczy może być przyczyną i co poradzicie zrobić z tym? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jak masz jakieś krosty na penisie to radziłbym wizytę u dermatologa. Choć nie wydaje mi się aby miało to bezpośredni związek z przedwczesnym wytryskiem.
Bardzo prawdopodobne, że jesteś mało doświadczony seksualnie stąd taka wrażliwość. Raczej wystarczy po prostu dość regularnie, ale znowu nie nazbyt często "opróżniać" jądra ;) .

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza
Gość ciąg dalszy

Do Wszystkich z tym "problemem":
to nie jest chorba, którą trzeba leczyć!!! Chorobą będzie brak wytrysku lub trudnoosiągalny!!!!!!
Cóż z tego, że będzie Ci stał godzinę jak się nie spuścisz!? Zarżniesz babę na "śmierć" a sam nie będziesz miał żadnej przyjemności!!!!!!

Odnośnik do komentarza

Gdzieś wyczytałam, że nasienie męskie działa jak lekarstwo. Otóż, u kobiet przyjmujących spermę do środka, zauważono mniejszy odsetek raka szyjki macicy.
Moim zdaniem, opóźnianie wytrysku, lub dążenie do suchego orgazmu, czyli bez wytrysku, jest debilizmem!!!!!
Notabene, herlak z zapadniętą klatą, palący, chlejący, swoim debilnym trybem życia, spowoduje, że jego stercze i jądra nie wytworzą optymalnej ilości spermy; taki herlak nie zadowoli kobiety, bo mu nawet nie stanie, a bez nasienia nie będzie ani wytrysku ani przyjemności, gdyż męski orgazm nieodłącznie związany jest z ejakulacją.
Tacy, niestety, zamiast kochać się, będą musieli śpiewać: nie pomogą fale Wisły jak jaja obwisły.

Odnośnik do komentarza

" nie pomogą fale Wisły jak jaja obwisły " no pięknie napisane ? no ale nie mogę się z tym do końca zgodzić są sposoby o których kobiety nie pomyślą. Ja mimo swoich 43 latek mogę dymać prawie 2 godziny, kobiety są zachwycone, ostatnio kochałem się z 27 latka i powiedziała że jeszcze nikt tak jej nie zaspokoił ?  nie wiedza one tylko ze mam swoja tajemnicę dokładnie biorę godzinkę przed seksem 2 tabletki Stud Pills które działają na wydłużenie stosunku ? normalnie trysnąłbym po maksymalnie 10 minutach bo czym atrakcyjniejsza i młodsza kobieta to chce mi się szybciej dojść. Co dziwne z żona nie mam takich problemów bo ona uprawia seks .... z obowiązku i wtedy szybki wytrysk mi ani jej nie przeszkadza. ? 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...