Skocz do zawartości
Forum

Brak wytrysku podczas orgazmu


Gość Anastazia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anastazia

Witam.
Mój chłopak nie ma wytrysku podczas orgazmu... Szukam informacji w internecie, ale w nim tyle tego wszystkiego.. A on nie chce mi powiedzieć. Denerwuje sie za każdym razem kiedy o tym wspominam.. A ja zwyczajnie sie martwię:(

Odnośnik do komentarza

brak wytysku podczas jego orgazmu czy twojego?
Jeśli on ma suchy orgazm, to rysują się 2 mankamenty:
1)nie zajdziesz w ciążę, bo w ejakulacie/wytrysku są plemniki, więc skoro ich brak, to ciąża niemożliwa.
2) sperma pełni też rolę lubrykanta poślizgowego. Brak wytrysku to tarcie na sucho, i może zatrzeć Ci pochwę. Ale to mniejszy kłopot, bo możesz użyć KY(dobry lubrykant)
Brak wytrysku może być z powodu choroby lub wyłuszczenia gruczolaka ze stercza, lub z powodu wyćwiczenia mm Kęgla, co robią i mają Tantrycy; poczytaj seks tantryczny, a zrozumiesz. Może Twój chłopak jest Tantrykiem? Tantryk ponoć jaj zechce to świadomie puści spermę.

Odnośnik do komentarza

Zatem masz naturalną antykoncepcję, ale, żeby nie zatrzeć pochwy musisz stosować lubrykant.
Jak zechcesz mieć dziecko, to powiesz mu, a on na ten jeden raz spuści się, czyli będzie miał orgazm z wytryskiem i zajdziesz w ciążę. Na dalsze życie seksualne stosujesz tylko lubrykant i nie musisz stosować tabletek hormonalnych czy spiralki.
Ja tam wolę czuć cieplutką spermę w sobie i nie chciałabym kochać się z Tantrykiem. Wybór należy do Ciebie.

Odnośnik do komentarza

spytaj go wręcz czy jest Tantrykiem?
Jeśli jest Tantrykiem, to sprawa jasna, ale problem nierozwiązany.
Jeśli nie jest Tantrykiem, to wal z nim do lekarza urologa, bo musi mieć jakąś chorobę, np. gruczolak w prostacie, rak prostaty, jakieś zaburzenia w produkcji wydzieliny sterczowej.

Odnośnik do komentarza

inaczej "suchy orgazm", jest efektem wyćwiczonych mm Kegla, kiedy to ułamek sekundy przed spodziewanym wytryskiem/orgazmem, Tantryk świadomie zaciska mięśnie Kegla i sperma ląduje zamiast w pochwie w pęcherzu moczowym. W medycynie zwie to się wytryskiem wstecznym i jest efektem choroby(wyłuszczenie gruczolaka ze stercza) Jedni mężczyźni się tym szczycą, inni uważają za debilizm. Ciekawe co na to kobiety?

Odnośnik do komentarza

Nie jest Tantrykiem na 100%, pewnego razu pod wpływem alkoholu wygadał się że to choroba, ale nie chce powiedzieć jaka, unika tematu jak ognia i wręcz wybucha kiedy o tym wspominam... Tak, wiem, to mój partner i nie powinnismy mieć przed sobą tajemnic, ale jesteśmy ze sobą dopiero pół roku i wciąż jesteśmy w okresie "docierania się" więc, podejrzewam ze on potrzebuje czasu żeby nie wiem.. Nabrać zaufania? Twierdzi, ze nikt o tym nie wie i ja dowiem sie jak przyjdzie czas, na moje pytanie czy jest bezpłodny odpowiedział, ze nie. Choroba, ale nie jest bezpłodny, unika tematu... A ja się martwię jak mu pomoc i czy cokolwiek mogę zrobić.. Prędzej wolałabym dowiedzieć sie co mu jest.

Odnośnik do komentarza

No, to masz orzech do zgryzienia,
Rada: postaw mu warunek: idzie do LPK po skierowanie do specjalisty: urolog lub seksuolog i się wyleczy, albo rozstajecie się, ponieważ nie masz jeszcze żadnego obowiązku męczyć się z człowiekiem chorym.
Pytanie do Ciebie: widziałaś naocznie i dotykałaś jego narządu rozrodczo-hedonistycznego? Opisz wygląd.

Odnośnik do komentarza

że jest wnętrem albo ma rupturę. Dokładnie obejrzyj jego przyrodzenie, no i opisz tutaj.
A jak wygląda jego orgazm bez wytrysku? Sapie, poci się, jęczy, tętno i ciśnienie skacze do góry??
Podejrzewam, że może mieć wytrysk wsteczy do pęcherza moczowego, zatem niech po seksie nasika do naczynia sterylnego na mocz, zanieś to do laoratorium medycznego, i niech zbadają ilość i żywotność plemników. Jeśli ich nie będzie, to masz chłopa chorego/kalekę.

Odnośnik do komentarza

Że tak powiem... "Zbadałam" jego przyrodzenie w każdy możliwy sposób (if u know what I mean) ;) i nie ma w nim nic, do czego mogłabym się przyczepić... wszystko wygląda normalnie i zdrowo. Jego reakcje że tak powiem idać że są "prawidłowe" widać, że jest mu dobrze i z tym nie udaje, nie ma żadnego nadmiernego pocenia czy sapania, a w momencie orgazmu... No, widać, że nie udaje. Wszystko jest okej, tylko ten orgazm... nie wiem, nie wiem. Wszystko jest tak jak być powinno. Tylko brak wytrysku.

Odnośnik do komentarza

~Anastazia
Że tak powiem... "Zbadałam" jego przyrodzenie w każdy możliwy sposób (if u know what I mean) ;) i nie ma w nim nic, do czego mogłabym się przyczepić... wszystko wygląda normalnie i zdrowo. Jego reakcje że tak powiem idać że są "prawidłowe" widać, że jest mu dobrze i z tym nie udaje, nie ma żadnego nadmiernego pocenia czy sapania, a w momencie orgazmu... No, widać, że nie udaje. Wszystko jest okej, tylko ten orgazm... nie wiem, nie wiem. Wszystko jest tak jak być powinno. Tylko brak wytrysku.

SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
No to daj se spokój. Masz zatem naturalną antykoncepcję i oszczędność na tabletkach i zdrowiu. Jeśli idzie o komfort w pochwie, by jej nie zatrzeć, to stosuj lubrykant poślizgowy KY, Feminum.
Natomiast gdy zechcecie mieć dziecko, to specjaliści wydobędą plemnik z jego jądra, i zapłodnią twoje jajeczko metodą in vitro i po sprawie.

Odnośnik do komentarza
Gość dla Anastazji

a może jest po operacji na sterczu? Operacja polega na wyłuszczeniu gruczolaka z prostaty, wtedy prostata nie produkuje zawiesiny dla plemników i automatycznie nie może być wtrysku spermy, gdyż sperma składa się z tej zwiesiny i plemników.
Często po takiej operacji występuje wytrysk wsteczny do pęcherza moczowego. Orgazm jest, ale suchy czyli bez wytrysku. W takim przypadku najłatwiej wyłowić kilka plemników do zapłodnienia jajeczka i ominąć wkłuwanie się w jądra mężczyzny..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...