Skocz do zawartości
Forum

mikropenis ?


Gość załamana36

Rekomendowane odpowiedzi

Gość załamana36

To podejrzenie zawsze było wobec naszego synka. Ale lekarze mówili jak był malutki że może to się jeszcze wyrówna, że to jest tak na granicy normalności.
Ale w międzyczasie nasze dziecko urosło, ma już 14 lat a jak ostatnio zauważyłam sytuacja niezbyt sie poprawiła. Syn zaraz wejdzie w wiek kontaktów z płcią przeciwną i na pewno zaczną się kłopoty...
Nie wiem co mam robić, przemilczeć i niech się dzieje wola nieba czy też porozmawiać z nim o tym i pójść do jakiegoś lekarza?
Dodam ze z tego co zauważyłam gdy przypadkowo zajrzałam do łazienki to jego siusiaczek jest grubości mojego palca i ma może ze 4 - 5 cm.
Wygląda to dziwnie tym bardziej ze on jest bardzo wysoki.

Odnośnik do komentarza
Gość histeria

zbędna!!! D. Małość wcale nie przeszkadza mężczyźnie byleby miał wytrysk=orgazm. Małość też nie przeszkadza kobiecie bleby penis stał minimum 10 minut zanim ejakulując sfaczeje, gdyż łechtaczka kobieca leży parę cm poniżej spjenia łonowego i wystarczy penis 4cm by jej wyzwolić orgazm.Owszem okazały penis jest fajny dla oka, jest też większa powierzchnia stymulująca, ale to nie pępek świata!!! Za wielki penis, to kłopot w spodniach, wielki penis to ból dla normalnej kobiety!!!

Odnośnik do komentarza

Rozumiem Twój niepokój i troskę , chciałabyś żeby dziecko rozwijało się proporcjonalnie a z drugiej strony nie chcesz wytworzyć w nim niepotrzebnych kompleksów zwracając na tą sprawę szczególną uwagę.
Moze sama bez syna wybierz się do lekarza, opisz problem.
Słyszałam ze w Polsce nie ma specjalisty - androloga jako takiego, natomiast w internecie jest mnóstwo lekarzy tak się tytułujących- ponieważ zajmują się ta dziedzina ale po prostu nie ma takiej specjalizacji.
może powinnaś znaleźć jakiegoś androloga z dobra opinia i pójść tam z synem, lepiej działać niż czekać i upewnić się czy wszystko ok, ewentualnie wdrożyć leczenie

kup sobie tez na Allegro książkę "ku zdrowej przyszłości" o refleksologii- masaż odpowiednich recepturo stóp pomaga w poprawie działania i rozwoju narządów

Odnośnik do komentarza

cytat:
kup sobie tez na Allegro książkę "ku zdrowej przyszłości" o refleksologii- masaż odpowiednich recepturo stóp pomaga w poprawie działania i rozwoju narządów

Rada:
Podrzuć mu literaturę dot. treningu fizycznego, uświadom go, że ćwicząc siurka z zachowaniem higieny i dobrego odżywiania, siurek też przybierze na masie.
Nazywa się to potocznie : walenie konia.

Odnośnik do komentarza

Nic nie przemilczaj i nie słuchaj, że nawet z małym siurkiem można żyć i dostarczać kobiecie rozkoszy. To zwykła bujda.Każda kobieta chce czuć swojego mężczyznę. Najszybciej jak możesz szukaj dobrego specjalisty i rób wszystko żeby chłopak nie miał w przyszłości problemów z psychiką, bo w przypadku mikropenisa to nieuniknione. Frustracja będzie narastała i syn będzie nieszczęśliwy.

Odnośnik do komentarza

A ty mały mózgu, który ciągle tu wypisujesz farmazony, że wystarczy 4 cm penis. Lecz się ! Chyba masz małą fujarę i się pocieszasz. Zrozum debilku, że używanie takiego paluszka, to więcej niż żałosna ekwilibrystyka dla niego i dla niej. Kobieta jeśli kocha, to oczywiście zaakceptuje jeśli chłop nie ma czego porządnie wsadzić.
Ale prawda jest taka, że chce czuć swojego mężczyznę i chce doświadczyć również orgazmu pochwowego. Łechtaczkowego to sobie może w prosty sposób dostarczyć sama.
I niby jaka to normalna kobieta, a jaka nie??? Myślisz, że tylko dziwki czy te wyrobione lubią duże penisy ? Kobieta rodzi dzieci!!! Jeśli jest odpowiednio pobudzona, to i największy penis nie sprawi jej bólu, a przyniesie najsłodszy orgazm. Więc nie powielaj każdemu tych idiotyzmów. /Jeśli to znowu ty, bo tym razem dość kulturalnie ci wyszła ta wypowiedź./

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...