Skocz do zawartości
Forum

Prezerwatywa się ześlizgnęła...


Gość Przejęta

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Przejęta

Dwa dni temu kochałam się z chłopakiem i niestety dziwnym trafem prezerwatywa ześlizgnęła się z penisa. Kiedy wyciągnęłam prezerwatywę sperma w niej została. Chłopak powiedział mi że na 100% wszystko zostało w prezerwatywie. Kiedy po jakimś czasie poszłam do łazienki wyleciał ze mnie dziwny śluz, podobny do spermy. Przejęłam się bo nigdy tak jeszcze nie miałam... Jestem pewna że prezerwatywa nie była dziurawa. Co to może oznaczać?

Odnośnik do komentarza
Gość pytanie1

cyt.

~Przejęta
Zapomniałam dodać, że powinnam mieć dni płodne a niestety pochwa jest sucha.

Skoro tyle wiesz o śluzie, to w tym feralnym dniu ile dni brakowało do najbliższej miesiączki? Faktycznie gęstość śluzu może wskazać dni niepłodne, ale to złudna metoda.

Odnośnik do komentarza
Gość dla młodzieży

na seks wybierać dni niepłodne
( przez 11 dni przed spodziewaną miesiączką to dni niepłodne, pod warunkiem unormowanego cyklu, dobrego zdrowia i braku zmiany klimatu) i dodatkowo globulkę OVAL PATENTEX, by w razie zsunięcia/pęknięcia gumki było dodatkowe zabezpieczenie. W dalszym życiu już dorosłym pomyśleć o innej formie antykoncepcji z pomocą lekarza seksuologa.

Odnośnik do komentarza
Gość Amerykaa

laurette
Odpowiadając na Twoje pytanie. Jesli gumka byla pęknieta to byla szansa ze jakas czesc nasienia zostala w Tobie.

Laurette, faktycznie Amerykę odkryłaś z tym "częsc"", opatentuj to!!! Skoro "czesc", to w ciąża niemośżliwa, tak?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...