Skocz do zawartości
Forum

Seks przed pierwszym okresem


Gość Prlknkn

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Prlknkn

Witam, mam 13 lat i 15 letniego chlłopaka. Chcemy to zrobic ale nie wiem czy mogę. Problem w tym że jeszcze nigdy nie mialam okresu...
Gdy sie podniecam z waginy,, leci,, śluz. Prosze o poradę nie w stylu ,,jesteś za mloda na sex,, i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość no właśnie

jesteś nie tylko za młoda, ale wyjątkowo nierozważna, na pograniczu debilizmu.. Z tego typu seksu polegającego na zwierzęcej kopulacji chleba nie będzie, a w przyszłości, bo pewnie skończysz tylko na 4. klasach, bez zawodu z głodu umrzesz, a miłość zwieńczona cudownym orgazmem będzie Ci obca, lub będziesz przeklinać swój los i przyszłego wrzeszczącego z głodu bękarta.
Na seks rozważny człowiek powinien się decydować dopiero po zdobyciu wykształcenia, pracy, mieszkania i z osobą dojrzałą fizycznie, psychicznie, kochaną i kochającą a nie z "gówniarzem"

Odnośnik do komentarza

jestem tego samego zdania, najpierw wykształcenie i praca!chyba że w wieku 13 lat chcesz wychowywać samotnie dziecko gdzie tak naprawdę sama nim jesteś, twoje koleżanki bedą przeżywać piekne chwile młodosci gdzie ty bedziesz przebierała pieluchy i to podejrzewam ze sama bo jego już przy twoim boku nie bedzie.!! tylko mi nie mów ze to ma być dowód waszej miłosci!!!! PORAŻKA

Odnośnik do komentarza
Gość trochę starsza

cyt. ....Gdy sie podniecam z waginy,, leci,, śluz. Prosze o poradę nie w stylu ,,jesteś za mloda na sex,, i pozdrawiam.....
Rada:
ponieważ czesta podnieta i nierozładowane napięcie seksualne może źle wpłynąć na zdrowie somatyczne, to zamiast ryzykownego seksu z "gówniarzem" umyj dobrze dłoń, posmaruj lubrykantem KY i delkatnie pocieraj łechtaczkę aż wyzwolisz orgazm. Po orgaźmie umyj cipkę, gdyż śluz z pochwy jest doskonałą pozywką dla baterii, a po kilku godzinach cuchnie. Taka forma rozładowania napięcia seksualnego nazywa się masturbacją, i nie jest grzechem.

Odnośnik do komentarza
Gość Prlknkn

Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać
A ja już rosnę 13. wiosnę i pod staniczkiem dobrze mi znać.
Miałam kochanka ulubionego, który przynosił mi róży ukochany kwiat
Raz w łóżku leżę już rozebrana, on chwycił mocno za me kolana
I szepnął w ucho ach kocham Cię, i tak zasnęłam w jego objęciach , a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło dziewięć miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag.

Odnośnik do komentarza
Gość do dziecka

czystom sfojom lapom naoliwionom rzadkim kremem możesz walić konia sfojemu koledze-"gówniarzowi 15". Bedzie zadowolony jakby spuścił sie w tobie. Tylko zaraz umyj rence, byś sie czasem nie podrapała po cipce, bo wiesz, cionrza gotowa. Jemu tesz kasz sie wykompać, bo bedzie śmierdział zgniłymi śledziami.

Odnośnik do komentarza
Gość spostrzeżenie

dtyczące braku zachowania higieny podczas masturbacji: w fajnym filmiku jak 2 lesbijki zabawiały się, widać, że jedna drugiej na sucho pieściła brudnymi palcami z paznokciami 10mm, łechtaczkę w tempie skrzydeł kolibra. Aż dziw, że łechtaczka nie zaczęła krwawić a dająca się pieścić wyć z bólu. Po takim seksie ginekolog i leczenie obtarć na bank!!!! No, i później nadżerki itp. itd. Normalna żenada.
Mężczyźni nie są lepsi, też brudnymi łapami na sucho walą konia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...