Skocz do zawartości
Forum

Krwawienie podczas pierwszego razu bez prezerwatywy


Gość Michal__222

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Michal__222

Witam mam 22 lata uprawialem juz sex ale w prezerwatywie tylko 2 razy :/ wczoraj pierwszy raz uprawialem sex z dziewczyna i zaczolem krwawic czy to znaczy ze niejestem juz prawiczkiem ? czy zemna jest ok ? czy moze powinienem sie zglosic do lekarza prosze o odpowiedz dzieki :)

Odnośnik do komentarza

Witaj!

W przypadku mężczyzn nie powinno być obserwowane krwawienie podczas pierwszego stosunku seksualnego. Taki stan jest najprawdopodobniej związany z patologią w obrębie członka. Być może przyczyną jest zbyt krótkie wędzidełko, które uległo pęknięciu. Powinieneś udać się do lekarza specjalisty urologa. Częste pękanie wędzidełka prowadzi do bliznowacenia a co za tym idzie pogłębienia się patologii.

Odnośnik do komentarza
Gość do Michała

przypuszczalnie przeobrażasz się w kobietę i pękła Ci błona prawicza. Ale nie martw się, zagoi się do 10-tego razu, ale na golasa, czyli bez gumy.
A jak ty wlazłeś do prezerwatywy, bo piszesz, że było to w prezerwatywie? Tak dużą gumę chyba zrobił ci wulkanizator, za dużą kasę, cio?

Odnośnik do komentarza
Gość Michall__222

Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać, a już rosnę 22-gą wiosnę i pod stanikiem jeszcze mi znać. Miałam kochanka ulubionego, który przynosił mi róży ulubiony kwiat. Raz w łóżku leżę już rozebrana, on przyszedł do mnie i szepnął w ucho: ach ma kochana jak bardzo kocham Cię.. I tak zasnęłam w jego objęciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło 9 miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag!!!! Michał

Odnośnik do komentarza

Napisałeś ze uprawiales sex już 2x razy , a teraz był 1 raz z kobietą czyli ? Pierwszy raz z czym ? Czyżbyś był arabem? . Cycka owiń kalafiorem i owiń bandżem , krwawienie powinno ustać .

Bądź bardziej skoncentrowany na swoim charakterze niż na reputacji, ponieważ twój charakter mówi kim naprawdę jesteś, podczas gdy reputacja jedynie to, co myślą o tobie inni

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...