Skocz do zawartości
Forum

Czy w wydzielinie, która jest podczas stosunku są plemniki?


Gość Festinka19

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Festinka19

Witam. Słyszałam niedawno, że w wydzielinie, która wylatuje podczas stosunku są plemniki. Czy to prawda? Czy w związku z tym podczas stosunku bez wytrysku można zajść w ciąże? Czasem z moim chłopakiem, zanim nałożymy mu prezerwatywę, robimy to parę minut bez zabezpieczenia. Zaczynam się bać, że to może być niebezpieczne, mimo iż bez zabezpieczenia robi to nie dłużej niż dwie minuty. Proszę o odpowiedź!

Odnośnik do komentarza

Witaj!

Płyn który opisujesz fachowo nazywa się preejakulatem. Jest on wydzielany w sytuacji silnego podniecenia niezależnie od wytrysku. Zawiera plemniki, które mają zdolność zapłodnienia. Zatem bez wytrysku również występuje ryzyko ciąży. Aby sprawdzić czy doszło do zapłodnienia należy wykonać test ciążowy.

Odnośnik do komentarza

Preejakulat w świetle najnowszych badań zawiera śladowe ilości plemników, które cechują się zmniejszoną ruchliwością oraz plemniki martwe. W związku z tym plemniki te nie są zdolne do zapłodnienia.
Istnieją przypadki kiedy jednak po stosowaniu stosunku przerywanego (a więc z założenia wytrysk powinien odbyć się poza pochwą, a w pochwie możę znajdować się tylko preejakulat) dochodzi do zapłodnienia. Wydaje się jednak, że jest to spowodowane brakiem konsekwentnego przestrzegania zasad podczas tej formy antykoncepcji.

Odnośnik do komentarza
Gość do młodzieży

cytat:
Istnieją przypadki kiedy jednak po stosowaniu stosunku przerywanego (a więc z założenia wytrysk powinien odbyć się poza pochwą, a w pochwie może znajdować się tylko preejakulat dochodzi do zapłodnienia
SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
Ale ciemnota, jakieś preejakulaty, sraty, pizdaty. Sperma składa się z zawiesiny sterczowej i plemników. Jeżeli chuj się "spoci", to wylezie z cewki moczowej kropla zawiesiny sterczowej. Z reguły poprzedza ta kropla wytrysk spermy.
Młody jebak może nie czuć mimowolnego wytrysku kilku kropel spermy. W tej kropli może być kilka tys plemników, a do zapłodnienia wystarczy tylko jeden!. W związku z tym nie powinno się pchać chuja do cipki bez właściwego zabezpieczenia, no chyba, że pracuje się na ciążę...

Odnośnik do komentarza
Gość Festinka 19

Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać, a już rosnę 19-stą wiosnę i pod stanikiem dobrze mi znać. Miałam kochanka ulubionego, który przynosił mi róży ulubiony kwiat. Raz w łóżku leżę już rozebrana, on przyszedł do mnie i szepnął w ucho: ach ma kochana jak bardzo kocham Cię.. I tak zasnęłam w jego objęciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło 9 miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag!!!! Festinka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...