Skocz do zawartości
Forum

Przedwczesny wytrysk i wydłużenie penisa


d43431

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od zawsze mam problem z przedwczesnym wytryskiem. Strasznie się wszystkim szybko podniecam. Było tak przed i zarówno po jak "zachorowałem" na silną nerwicę lękową i dystymię. Wystarczy mi chwila oglądania filmu dla dorosłych i nawet bez masturbacji mogę się podniecić na tyle by mieć mokre majtki. Jeśli już przystępuję do masturbacji to zanim dochodzę do wytrysku to mija tylko parę sekund.
Jestem bardzo niepewny siebie, nigdy nie miałem dziewczyny.
Jestem prawiczkiem.
Brałem paroksetynę jakiś czas i wtedy mogłem się masturbować parę godzin.
Jednak już jej nie biorę i zastanawiam się nad kupnem maści na znieczulenie członka. Zna ktoś jakieś sprawdzone medycznie środki tego typu albo sposoby na przedwczesny wytrysk? bo jak będę miał partnerkę to chyba ciągle nie będę brał paroksetyny, co najwyżej raz na jakiś czas okresowo

2 pytanie to: jak bezpiecznie wydłużyć penisa?

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Poleciłś tutaj tabletki o najgorszym składzie jaki tylko może być ( wiem wiem,ze jest to jedynie reklama) ale denerwuje mnie to,ze wciskacie ten iqman praktycznie wszedzie biorąc pod uwagę jego kiepski skład....
Poza tym na powstrzymanie przedwczesnego wytrysku jest o wiele więcej innych sposobów. Polecam na przykład Oc wipes, które ostatnio sprobowałem.To chusteczki na powstrzymanie wytrysku.Dobra alternatywa jeśli nie chce się stosować gumek.

Odnośnik do komentarza

Jest niska jak kupujesz opakowanie, w którym jest tych chuteczkę kilka,kilkanaście. Jak kupujesz pojedynczo to jest faktycznie dość drogo, ale warto chociaż dla wypróbowania.Poza tym mi wystarczy pól chusteczki,tak więc jedna wystarcza mi na dwa razy. Jeśli chcesz czegoś bardziej wydajnego to zawsze możesz sobie sprawić orgasm control spray. Butelka jest o wiele większa, tak więc powinien wystarczyć jeszcze na dłużej.

Odnośnik do komentarza
Gość Krystek89

Lepsza, aczkolwiek musisz tutaj wziąć pod uwagę dwie rzeczy. Pierwsza to konsekwencja. W przypadku tabletek powinno się je przyjmować regularnie bo przyjmowanie ich nieregularnie nie ma większego sensu. Po drugie taka kuracja musi trwać dłużej. Ale dzięki temu możesz w sumie uniknąć konieczności stosowania chusteczek czy sprayu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...