Skocz do zawartości
Forum

czy jestem jeszcze dziewica?


Gość Shezze

Rekomendowane odpowiedzi

ostatnio kochalam sie z moim chlopakiem a raczej probowalam. bardzo mnie bolalo kiedy tylko troche we mnie wszedl, polecialo troszke krwi, pozniej znowu sprobowalismy, wszedl troszke glebiej znowu poleciala krew tym razem troche wiecej i musielismy zrezygnowac bo znowu bolalo :@
i mam pytanie czy blona dziewicza mogla zostac przerwana? a moze tylko naderwana? bo tak jak pisalam wszedl we mnie tylko troche
Odnośnik do komentarza
Gość Do Autorki

zamiast męczyć się i nabierać wstrętu do seksu, wal do gina i on pod znieczuleniem usunie ci błonę dziewiczą, da stosowne środki do irygacji pochwy by przyśpieszyć gojenie się ranek. Po miesiącu abstynencji i leczenia, będziesz już mogła dać dupy bez bólu i krwi.
Na początek takowej zabawy wybieraj dzień niepłodny i globulkę Oval Patentex, wtedy chłopak może spuścić się do środka bez ryzyka ciąży. Gumy unikaj bo Ci zruszy gumą zabliźnione ranki po błonie. Jak wyjdziesz zamąż i urodzisz dziecko/dzieci, to załóż se dla wygody spiralkę domaciczną. Hormonów unikaj, bo możesz utyć jak świnia, albo nie będziesz czuła przyjemności.

Odnośnik do komentarza

mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać, a ja już rosnę 14-stą wiosnę i pod staniczkiem dobrze mi znać. Miałam kochanka, który przynosił róży ukochanej kwiat. Raz w łóżku leżę i rozebrana, on chwycił mocno za me kolana i szepną w ucho, ach kocham Cię. I tak zasnęłam w jego objęciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło 9 miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag.

Odnośnik do komentarza
Gość autorka

~roztropny sedes
Jesteś pewnie jeszcze dziewicą analną no i może w którymś uchu.

SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
Jakbyś trafił w dychę, dupy jeszcze dawałam a z prawego ucha mam wyjętą błonę i wszczepioną w pizdę. Lepiej Ci złośliwy buraczku?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...