Skocz do zawartości
Forum

Czy fałd skóry na penisie jest przeciwwskazaniem do stosowania prezerwatywy?


Gość maras1

Rekomendowane odpowiedzi

witam. mam problem z penisem podczas spoczynku zoladz calkowicie jest przykryta przez napletek. gdy go sciagam podczas zwodu schodzi do konca zoledzia ale tak jakby bylo tej skory za duzo i na koncu zoledzia tworzy sie duzy fałd tej skóry. boję się ze podczas stosunku z prezerwatywą przez ten fałd nie bedzie ona dobrze przylegać , zrobi się bąbelek i prezerwatywa pęknie. moze ktos mi cos doradzic czy to jest cos zlego i czy trzeba isc do lekarza? problemow ze zdejmowaniem skorki nie mam , tylko ten fałd skórny ;/

Odnośnik do komentarza

Przyznam, że nie wyobrażam sobie dręczącego Cię problemu. Jeżeli masz wątpliwości co do budowy swojego prącia,zawsze możesz udać się na konsultację do urologa bądź lekarza rodzinnego. Wydaje się jednak, że jeżeli będziesz przestrzegał zaleceń producenta, to ryzyko pęknięcia prezerwatywy nie będzie znacząco odbiegać od ogólnie obserwowanego.

Odnośnik do komentarza

Taki nadmiar skóry niekoniecznie trzeba obrzezać, można go umiejętnie rozćwiczyć. Metoda: na dłoń lejesz kilka kropel olejku bambino, taką naoliwioną dłonią niczym pochwą ściągasz napletek i walisz konia tak aby dłoń schodziła dużo poniżej rowka okołożołądziowego. Po wytrysku myjesz konia i hartujesz. Po pół roku przyjemnych ćwiczeń doprowadzisz konia do zdrowia i unikniesz obrzezania.. A zamiast gumy używajcie globulki Oval Patenteź i dni niepłodnych.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...