Skocz do zawartości
Forum

Dręczy mnie to bardzo


Gość Justynka13

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Justynka13

Witajcie. Mam problem który jakiegoś czasu nie daje mi spokoju. Byłam kiedyś w związku z facetem po rozwodzie w dodatku miał syna. To był trudny związek i to bardzo nie wchodząc w szczegóły. Po odejściu zmieniłam się niestety. Od pewnego czasu dręczą mnie myśli na ten temat, mam żal i pretensje do siebie że w to weszłam. Jak wyprzeć te myśli? Niestety przeszłości nie zmienię choć w tym wypadku bardzo bym chciała.

Odnośnik do komentarza

Kazda miłosc do czegos sluży. Pytanie czy aby na pewno tylko do wyrzutow sumienia i żali? Pewnie po to faceta spotkałas aby się dowiedzieć, ze nigdy więcej z takim typem (skoro tak bardzo nie mozesz się pogodzić, ze wogóle z nim byłaś). Czyli dowiedziałas się czegos o sobie- nie po drodze Ci z tego typu mężczyznami.

A teraz czas zając się terazniejszoscią i przyszloscią. Tamten facet to przeszłosc. Obroc sie na pięcie i idz do przodu.

Odnośnik do komentarza
Gość Justynka13

Powiem nawet więcej, zdarzają mi sie nawet koszmary z nim w roli glownej. Po takiej nocy jestem kompletnie rozbita.
Dzień w którym spakowałam się i zakonczylam to pamiętam jak dzis,była to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. Mało to jak wracałam do domu to omal sie nie poplakalam ze szczescia,że jestem wolna :)
Tak, chyba jedyny plus to to że nigdy przenigdy z kims takim nie moge sie zwiazac. Chyba bym sie pogrązyła za życia. W tym sęk ze mi cieżko isc do przodu bo to wraca jak bumerang. Chyba dlatego ze wyrządzil mi wielka krzywde i to gdzies tam siedzi.
Dziekuje za odp.

Odnośnik do komentarza

Czasu nie cofniesz i nie możesz się zadręczać, bo żyjąc z wyrzutami sumienia wpędzisz się w depresję. Tak jak piszą wyżej, potraktuj to jako doświadczenie, jako lekcję życia... i przejdź dalej.
Żyj tu i teraz. Znajdź sobie jakieś zajęcie.Zapisz się na aerobic, fitness, na siłownie, cokolwiek. Poza tym zacznij skupiać się na pozytywach. Naucz się cieszyć drobiazgami.
Jeśli nie wiesz jak to zrobić, chętnie pomogę. Można się tego nauczyć i naprawdę warto.

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...