Skocz do zawartości
Forum

Jak odbudować zaufanie dziewczyny?


Gość Z...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Byłem z dziewczyna 8lat. W naszym życiu różnie bywało. Zawsze coś cię działo że ja zrobilem problem ona mi niby wybaczala. Teraz nie byliśmy razem od 9 miesięcy. Po zerwaniu powtarzała ze nigdy w zyciu nie bedziemy juz razem bo milosc miloscia ale tez sa inne rzeczy. Na poczatku naszego związku miałem epizod. Że pisałem z inna dziewczyna. Utrzymywaniem z nią kontakt. Minęło 5 lat A ona nadali mi wypomina to że cały czas ma to w głowie i co jakiś czas o tym myśli. Od tych 9 miesięcy utrzymywalismy kontakt. Po czasie zaczęliśmy coraz częściej razem wychodzić. Wyjazdy. Wakacje. Były momenty że byliśmy bardzo bliscy dla siebie tak jak nigdy byśmy się nie rozeszli A później znowu był dystans . I później jak już bardzo się dystans zaczol być. To nawet buzi nie dostałem. Tylko powtarzanie żebym nie wywieral presij. Aż do momentu parę dni temu. Klutnia z blachego powodu. Darlem się tak bardzo że aż gardło zdarem. I to był koniec. Powiedziala że ma dość że ona nie pozwoli żebym ja tak traktował. Że to był brak szacunku. Żałuję tego. Powiedziala że nigdy w życiu nie bedziemy razem. Że ma dość. Że już się wypisuje. Że nie chce mieć że mną kontaktu. Moim problem jest to że bardzo się denerwuje. Jak coś jest nie Po mojej myśli to jestem zły I nie idę na ustępstwa. Ale wczoraj do mnie zadzwoniła jak przechodziłem żebym podszedł to zapalimy papierosa. Kocha mnie Ale jest skrzywdzona I mi nie ufa. Ja ja bardzo kocham. Ale zawsze coś psuje. Chciałbym pracować nad sobą. Żeby odbudowac to zaufane. Żeby zobaczyła że nie mam problemu z nerwami itp. A czuje ze chociaz mowi ze juz nigdy nic cos moze byc. Dodam że to jest moja I jej pierwsza miłość. Nigdy wcześniej nie byliśmy z nikim

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...