Skocz do zawartości
Forum

Jak przywrócić chęć do życia?


Gość d...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam prawie 34 lat i trochę ciężko mi o sobie mówić i streścić problem w kilku sławach, ale powiem tak jestem introwertykiem, totalny anty imprezowiczem, perfekcjonistą, bardzo wrażliwy, poważny, stanowczy i może staroświecki bo jeszcze jestem prawiczkiem i co prawda może jakoś nie mam z tym takiego problemu, bo tak zostałem wychowany by szanować kobiety i do związku podchodzę śmiertelnie poważnie i chce znaleźć tą jedyną no właśnie i tu jest ogromny problem, co prawda zawsze miałem dobry kontakt z dziewczynami i dla większości z nich jestem dobrym przyjacielem, ale mój największy problem i co mnie blokuję to że nie jestem w stanie się pogodzić i zaufać takiej kobiecie co nie jest też tak nie doświadczona jak ja, i boję się że całe moje poświecenie pójdzie na marne, a w dzisiejszych czasach niema co się oszukiwać praktycznie każda kobieta w tym wieku jest po kilku nie udanych związkach lub z dzieckiem. Niestety już od dłuższego czasu nawał problemów, stres w pracy, ogromna samotność i ciągle o tym myślenie strasznie mnie wyniszcza zupełnie z wszystkiego rezygnuję nie mogę się na niczym skupić, zupełnie się dializowałem od ludzi bo szczęście innych jeszcze bardziej mnie dobija i już całkiem straciłem chęć do życia a tanio się nie chcę sprzedać.  

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...