Skocz do zawartości
Forum

Jakie macie pomysly na spedzanie wolnego czasu? :)


Rekomendowane odpowiedzi

Kikunia- Wczoraj znienacka sie do Mnie odezwal (sms), przeczytalam ale Nie odpisalam.
Smsy od Niego; Nikt Cb NIE weźmie, jestes obrzydliwie brzydka. Szmato odpisz.

Przeczytalam i...sie załamałam, jestem osoba wrazliwa i słabą psychicznie :-(
Ale tez niepotrzebnie kiedy sie jeszcze spotykalismy mowilam mu o swych planach itp
Spotykalismy sie do lutego tg roku (mniej wiecej taki czas)

Odnośnik do komentarza

Niezależnie jak macocha jest ci niesympatyczna, to w domu jestes bezpieczna.
Facet nie dostał tego czego oczekiwał i jako,że prostak, to Ci teraz funduje chamskie zachowanie. Nie masz sie czym załamywac. Zawsze uczymy sie tego męskiego świata na własnych blędach. Jestes biedniejsza niz większość dziewczyn, bo głodnaś życzliwego zainteresowania i jestes łatwym łupem dla kazdego wariata.

Dalej sie do niego nie odzywaj.Jak nie będziesz sobie z tym umiała poradzić to zmień nr telefonu.

Rozumiem, ze głowę masz zajętą bieganiem do pracy. pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Kikunia- Fakt...macocha Jest jaka Jest ale czuje sie tu bezpiecznie.
Niby nie mam sie czym załamywac ale troche jest Mi przykro ze mi to napisal.
Troche bola jego slowa.
No niestety... Jestem łatwym łupem dla kazdego wariata.

No coz...moze sb kogos normalnego kiedys wezme do zwiazku... O ile natrafie na takiego mezczyzne. Jesli ktoś Mnie bedzie chciał wogòle...
(Przypominam: Niepeł. Umyslowa)
Pracuje 3razy w tygodniu.
W nastepny wtorek ide do psycholog po odbiór opini.
Bo Jest juz gotowa.

Odnośnik do komentarza

A dlaczego skoro jestes powolna w ruchach, Lapki ci wolno i niezręcznie pracują, czyli masz nie dośc dokładne lub uszkodzone lub przytłumione połączenia nerwowe- nie starasz się o diagnozę i opis tego Twojego stanu, z powodu, którego tracisz pracę?

Juz Ci pisałam, ze nerolog to nie jest człowiek, który okresla Twój stopień inetektu, tylko lekarz, który bada możliwości przewodzenia impulsów nerwowych w Twoim ciele.

Powiedzmy,Twój mózg wymysli, ze powinnaś wziąć w ręke przedmiot. O ile wszystko od mózgu, poprzez rdzeń nerwowy w kręgosłupie az do poszczególnych nerwów w Twojej ręce jest w porządku to jeszcze dobrze nie pomyslałas a juz przedmiot trzymasz w ręku. I tak jest z kazdym następnym " rozkazem" z mózgu- wez ten przedmiot, np. szklankę, odkręc kran, umyj, odłoż do suszarki. Skoro Ty to wykonujesz straszecznie wolno tzn, ze droga mózg a ruch ręką nie jest tak sprawna jak u innych ludzi. Masz tam zakłocenia. I dlatego to dobry neurolog powinien Cie diagnozowac. Skierowanie do takowego powinnas dostac od lekarza pierwszego kontaktu.I jego opinie i werdykty są Ci potrzebne tez do tego papierka o który próbujesz się starać.

Odnośnik do komentarza

Kikunia-Staram sie bez tg neurologa moze jakos zalatwic te orzeczenie. Z tg wzgl. ze boje sie ze neurolog moze jakies badania robic Mi.
Ok zapisze sie do tg neurologa.
I kiedy odbiore opinie od psychologa to powiadomie Cb.
Zapytam sie psycholog co sadzi o tym neurologu. Ciekawe co powie.

Odnośnik do komentarza

I znowu mam nerwy w domu...:-(

Tata poszedl o 17,30 do kosciola, ja Nie poszlam i caly dzien w dm dzis siedze ze wzgl ze sie kiepsko czuje (kobiece sprawy)
Macocha wczoraj byla w pracy takiej dodatkowej az 10godzin i w nocy wrocila o 4tej rano.
Prawie caly dzien ten przespala ale to szczegòl.
Kiedy ojciec poszedl do kosciola a ja jadlam obiad, a brat tez dzis w pracy byl. Bylysmy sam na sam z Macocha. I ona do Mnie wyskoczyla kiedy naczynia zmywalam.
Ona; Oj niunia... Zmywasz i zmywasz a woda sie leje. Zostaw to. I zostawilam to.
Ona do Mnie; W pracy jak?
Dlaczego Pracujesz tylko 3razy w tygodniu i tylko od 7;00 do 11;30? Sprzatasz tylko 2ie klatki.
Nie ma tam wiecej klatek?
Jestes mloda to zapierdalaj.
Zarobisz marne 600zl i co?
Co Ty sb wgl kurwa myslisz?
Ze ja non stop bede na wszystko zapierdalac a Ty bedziesz lezec i siedziec w tej swej norze?-(pokoj). Wiesz ze ojciec Nie bedzie pracowal juz, bo jest chory rente ma.
A Tomek? (Moj 21letni br. przyrodni-jej syn i mego ojca) Tomek zapieprza w MC po 10godzin na Kuchni na nogach.
Nie ma lekko.
A Ty? Nic Nie robisz, siedzisz w kacie lub lezysz. Wes sie za robote. Jestes juz dorosla i powinnas sie sama umiec utrzymac. Ja mam dosc utrzymania wszystkich.
Po tym jak ona Mi to powiedziala w twarz to ja sie popłakalam i oczywiscie jak zwykle Nic jej Nie odpowiedzialam. Milczalam.
Kiedy ona zobaczyla me łzy; Odparla: I co ryczysz?
Ja musze zapierdalac i Nie płacze!
I poszlam do swego pokoju.
Plakalam i Nie moglam sie dlugo uspokoic,trzesłam sie.
Teraz kiedy Ci to pisze to tez mam łzy w oczach.
Dlaczego tak zareagowalam?
Mam okres i kiepsko sie czuje, na dodatek moja psychika w te dni jest bardzo slaba. Czuje sie rozdrazniona byle czym i zarazem nerwowa.
Ogolnie moja psychika jest Bardzo slaba :-(
Pracujesz Zle, Nie pracujesz jeszcze gorzej. Nie umiem jej dogodzic. I tak to cud ze pracuje tam od poczatku tego miesiaca.
Ze Mnie Nie zwolnila po tygodniu pracy. Ale...umowy zadnej Nie mam.
Ojcu o tej sytuacji Nie powiedzialam, nie chce go denerwowac.
Na dodatek babcia zadzwonila i ja odebralam telefon i Nawet wyczula ze mam glos Bardzo smutny..:-( Udalam ze wszystko w porzadku jest. Ojciec z kosciola wrocil a Macocha polozyla sie do łôżka.
Chwilami Naprawde NIE daje rady psychicznie, ona wali takie teksty ze mam ochote sie zabić Niekiedy. Mam ochote wyjsc z dm i Nie wrocic...:-X
Nie jest Mi lekko tez niech to zrozumie.
Apropo; Znasz moze jakies herbatki uspokajajace w te dni-okres? Cos takiego zeby w te dni byc troszke spokojniejsza i tak tg wszystkiego Nie przezywac?
A...Co do tg Neurologa; Nie mam ubezpieczenia.
I jutro do pracy... Wstac znow o 5:15.

Odnośnik do komentarza

Kikunia- Dzis dzwonilam do neurologa i zapisy sa od polowy czerwca 18r.
Juz mam ta opinie od psychologa i po przeczytaniu jej musze stwierdzic ze Jest ona srednio napisana. Zastanawiam sie tylko po co ona napisala Mi w tej opini ze chodze do liceum zaocznego(miesiac temu juz lo skonczylam). No ale cóz...
Nie ukrywam ze Jest to troszke irytujace jak psycholog co chwila na zegarek zerka podczas rozmowy. Ostatnia wizyta u psychologa byla kilka dni temu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...