Skocz do zawartości
Forum

Miłość zza granicy


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry.
Na podstawię tego opisu zdarzeń chciałbym się dowiedzieć:
1. Co robić?
2. Czy warto?
3. Czy wszystko ze mną dobrze?
Dodam na początek że uczęszczam do 3 klasy gimnazjum.
Będąc na wakacjach zimowcyh w Egipcie, poznałem bardzo miłą i sympatyczną Rosjankę nieco młodszą ode mnie. Wspólnie spędzaliśmy czas i wgl. Bardzo fajnie się z nią bawiłem i pomyślałem że fajnie by było utrzymać kontakt, ponieważ zacząłem myśleć że coś do niej czuję. Niestety na drugi dzień gdy chciałem spytać ją o facebooka okazało się że wcześnie rano wyjechała.
Znając jej imię i nazwisko szukałem jej w internecie. Jedyne co znalazłem to jej występy muzyczne nagrane na youtubie (dopiero wtedy dowiedziałem się że śpiewa)
Na facebooku znalazłem stronę poświęconą jej osobie (fanpage)
Chciałbym na podstawie doświadczeń życiowych wiedzieć co robić, ponieważ odczuwam bardzo dużą tęsknotę i coś więcej wobec jej osoby.

Odnośnik do komentarza

Na żadne uczucie ,w żadnym wieku i w żadnym państwie ani nie ma recepty co robić aby było dobrze.

Skoro dziewczyna Ci się podoba i masz szansę internetowo się do niej odezwać- korci Cię to - to to zrob.

Dziewczyna wyjezdzając nie zostawila swoich namiarów, bo może nie wierzy w sympatyzowanie na odległośc, może ma w Rosji chłopaka a może jej rodzice nie życzyliby sobie kontaktow kogokolwiek z ich rodziny z Polakiem (np. jej tata wojskowy).

Odezwac zawsze się możesz ale zalecany w glowie spokój- na zasadzie ciekawości, co z tego wyniknie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...