Skocz do zawartości
Forum

Uczucia faceta po kryminale w stosunku kobiety ? Help


Gość Felaa

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem ze nie wiem co przyniesie przyszłość , ale chodzi mi o jego zachowanie , psychikę bo jak go odwiedzam to cieszy się zawsze jak małe dziecko przytula mnie czuje mówi dużo czułych słów , listy są tak pięknie napisane ale boje się ze jak trafi do zakładu otwartego bądź pół otwartego to mu zrobią krzywdę , czytam wypowiedzi na różnych forach kobiet i przeraża mnie to bardzo

Odnośnik do komentarza

Ciekawe, ze przeraża Cię" ale boje się ze jak trafi do zakładu otwartego bądź pół otwartego to mu zrobią krzywdę , czytam wypowiedzi na różnych forach kobiet i przeraża mnie to bardzo" a nie czułas zaniepokojenia, ze nietypowo ukladasz sobie zycie biorąc ślub w więzieniu. Przeciez jeszcze te 5 lat jestescie takim małzeństwem troche na papierku. Mogłas podjąc decycję ( skoro go kochasz i wierzysz, ze pisana Wam miłosc po grób) aby być do czasu jego wyjscia na wolnosc jego dziewczyną lub narzeczoną.

Jesli byłas tak odważna w planowaniu swojego życia to i bądz odważna w wierze, ze on sobie tam ze wszystkim poradzi.Po co się masz osłabiac w swoich marzeniach jak i tak nie masz żadnego wplywu na życie za murami?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...