Skocz do zawartości
Forum

Związek tylko dla seksu


Gość Luxusowa

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie poznalam facera jest ode mnie sporo starszy. Ale mianowicie chodzi mi o to ze mam wrazenie ze jestem tylko dla niego osoba do bzykania. Zawsze kazdy temat schodzi na seks. Nie mowi tego wprost. Spotykamy sie na godzine - dwie. Do seksu nigdy nie doszo, tylko pieszczoty. Wiele razy mbie do tego namawial i probowal. Ostatnio powiedzial mi ze mnie kocha, ale odnosze takie wrazenie iz to jest tylko po to aby zaciagnac mnie latwo do lozka. Jestem osoba bardzo nie smaila. Mimo tego wszystkiego co mi powiedzial odnosze takie wrazenie ze jesrem tyljo do seksu poniewaz, jesli pisze do niego to mi odpisuje ale po jakims czasie, sam praktycznie nie pisze. Jesli chce mu powiedziec o jakims swoim problemie to szybko zmienia temat i mowi zebym sie odstresowala a na stres najleoszy jest seks. Co o tym mam myslec

Odnośnik do komentarza

Jeśli masz obawy, czy mężczyzna ma szczere intencje, nie idź z nim do łóżka. Pozwól, by ta relacja rozwijała się powoli. Jeśli będzie mu na Tobie zależało, to cierpliwie poczeka. Jeśli będzie mu zależało wyłącznie na seksie, pewnie Twoja opieszałość go zniechęci i możliwe, że wówczas przestanie się w jakikolwiek sposób angażować w związek.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...