Skocz do zawartości
Forum

Nie mogę przestać się smucić


Rekomendowane odpowiedzi

Hej, na pewno wszyscy wiecie o zamachu w Manchesterze, który miał miejsce w poniedziałek na koncercie Ariany Grande. Większość z was zapewnie wie też, że miała ona dać 2 koncety w Polsce i, że z powodu tragedii jaka miała miejsce zostały one odwołane. Na jeden z nich - 1 czerwca miałam jechać. Wiem, że świat na tym się nie kończy, nie bierzcie mnie za egoistkę dlatego, że myślę o odwołanym koncercie podczas gdy zginęło tyle ludzi. Wiem, że to okropne i życia tym, którzy zginęli nic nie wróci a odwołany koncert przy tym to błahostka. Jednak czekałam na to wydarzenie od 8 miesięcy, odliczałam każdy dzień, sprawiało mi to radość. Od czasu kiedy ogłoszono, że koncerty zostały odwołane jestem załamana i nie mogę się pozbierać. Co chwilę płacze i jestem smutna. Nic mnie nie cieszy ani nie bawi, a na codzień jestem wesołą osoba. Proszę macie jakieś porady, żeby przestać o tym myśleć i żyć dalej normalnie? Mam już dość ciągłego bycia smutną, ale nie potrafię tego przerwać.

Odnośnik do komentarza

Rozumiem, że oczekiwanie na upragniony koncert było dla Ciebie ważne, dlatego zasmuciłaś się na wiadomość o odwołaniu tego koncertu. Jak przestać się smucić? Wyznaczyć sobie inny cel, na który mogłabyś czekać, np. na jakiś wyjazd w wakacje? Poszukaj dla siebie hobby, pasji, którą mogłabyś rozwijać i która odciągnęłaby Twoje myśli od ciągłego wspominania niedoszłego koncertu. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...