Skocz do zawartości
Forum

Wstyd z powodu zwolnienia chorobowego od psychiatry


Gość 9e

Rekomendowane odpowiedzi

Dałam w pracy zwolnienie od psychiatry teraz cały cza, nawet jak czytam książkę czy wykonuję inną czynność nachodzą mnie natrętne myśli, że koleżanki i koledzy mają mnie za wariatkę Nie umiem sobie z tym poradzić myśli są czsami tak silne że chcę się zabić, przy życiu trzyma mnie moje dziecko

Odnośnik do komentarza

Muszka ma rację - dałaś zwolnienie z pracy szefowi, więc nie powinien zdradzać Twoich problemów zdrowotnych innym pracownikom. Nawet jeśli to zrobi, to nie powinnaś się niczym przejmować. Nie jesteś wariatką, a jeśli oni tak będą myśleć, to wystawiają świadectwo sobie - nie Tobie. To, że ktoś czegoś nie rozumie, nie znaczy, że ma prawo się z tego śmiać. Równie dobrze może się okazać, że potraktują to bardzo poważnie i będą skorzy do pomocy. Nie zakładaj od razu najgorszego. Skąd wiesz, że ktoś z nich również nie leczy się u psychiatry? Nie martw się niepotrzebnie, nie dzieje się nic złego. Masz zwolnienie po to, aby w domu dochodzić do zdrowia, aby się uspokoić i wyciszyć, a nie denerwować przez kogoś. Niech sobie myśla co chcą, Ty masz swoje życie i dbaj o siebie. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...