Skocz do zawartości
Forum

Jak wygrać z uzależnieniem od komputera?


Gość s...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problemy w życiu otóż mam dziewczynę jestem uzależniony od komputera utrzymuję tam kontakty z większą ilością znajomych i chodzę do psychologa. W szkole mam 3-4 przyjaciół którym mogę ufać dobieram sobie ich ze względu na me dzieciństwo. Mym problemem jest fakt iż moja rodzina ma 32,000 zł długu przez mojego starszego brata, a jednak jest dla niego milsza niż dla mnie i to nie wydaję się tylko mi. Do tego o wszystko znajdzie się problem do mnie u całej rodziny. Potrzebuję pomocy :/

Odnośnik do komentarza
Gość Mahomet

Dla mnie komputer służy tylko do trollowania i do pobierania gier. Ale też tak coś ostatnio zauważyłem, że chyba zaczęła mnie wciągać ta zabawa w trolla i cholera jakoś nie mogę przestać. Dawaj zrobimy tak. Pozbędziemy się komputerów raz na zawsze i nasz problem sam się rozwiąże hehe

Odnośnik do komentarza
Gość sport4444

Może sportu bracie w domu trochę by odmulić się od tego komputera ?
Bracie powodzenia nie poddawaj się i staraj się mieć fundament w życiu bo to papierek a życie to coś zdecydowanie więcej braciszku , więc warto mieć swój jakiś cel i motywacje w życiu .

Odnośnik do komentarza

Wspominasz o przynajmniej dwóch problemach. Pierwszy to uzależnienie od komputera, a drugi to problemy w relacjach z rodziną, która wydaje Ci się, że bardziej szanuje Twojego brata niż Ciebie. Praca na relacjach to praca z całym systemem rodzinnym, zatem sam niewiele zdziałasz. Radzę skupić Ci się na sobie i w pierwszej kolejności pomyśleć o terapii uzależnienia od komputera. Najlepiej udaj się na wizytę do profesjonalnego psychoterapeuty. Odsyłam do tekstu: Uzależnienie od komputera. Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Najważniejsze jest się przyznać do tego, że mamy problem i zrobić ten pierwszy krok. Grunt to znaleźć profesjonalną pomoc, bo samemu będzie nam ciężko wygrać z uzależnieniem . Ranking Ośrodków Terapii (osrodkiterapii.pl) to miejsce, gdzie znajdziemy oferty ośrodków, opinie pacjentów na ich temat, liczne artykuły pozostające w tematyce uzależnień. To wszystko pomaga w wyborze odpowiedniego ośrodka.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...