Skocz do zawartości
Forum

Jak mogłabym jej pomóc?


Gość marcia1996

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marcia1996

Moja koleżanka zakochana jest w chłopaku ze swojej szkoły, ale problem w tym, że ten chłopak już jest zajęty przez dziewczynę, która no, niestety nie jest zbyt miła. Powiedziałabym, że wręcz wredna. Koleżanka podejrzewa, że ta dziewczyna tego chłopaka urządza mu niekiedy ,,jazdy", co może być prawdą, ponieważ pewnego dnia w szkole krzyczała na swojego chłopaka. Uważam, że moja koleżanka pasuje do tego chłopaka, ale niestety na przeszkodzie stoi ta dziewczyna. Czy można temu jakoś zaradzić? Chciałabym żeby moja koleżanka była szczęśliwa.

Odnośnik do komentarza

marcia1996, radzę, byś nie mieszała się w sprawy "sercowe" swojej koleżanki. Ponadto, jeśli chłopakowi, który podoba się Twojej koleżance, nie przeszkadza fakt, iż jego aktualna dziewczyna robi mu jazdy - jak to określiłaś - to nie wtrącajcie się do ich związku. To ich związek i oni między sobą ustalają zasady, jakie w tym związku obowiązują. Poza tym, sam fakt, że chłopak podoba się Twojej koleżance, nie oznacza, że ona podoba się jemu. Może on jest zadowolony z relacji, którą tworzy z aktualną dziewczyną? Nie warto budować szczęścia na czyimś nieszczęściu, np. niszcząc związek tego chłopaka i tej dziewczyny. Niech chłopak sam zadecyduje z kim chce być. Twoja przyjaciółka powinna uszanować fakt, że chłopak jest teraz zajęty.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...