Skocz do zawartości
Forum

Nerwica i fobia społeczna


Gość osma_mila

Rekomendowane odpowiedzi

Gość osma_mila

Mam 14 lat i... nerwicę... Nie mogę sobie poradzić, proszę o pomoc. Zawsze byłem wrażliwy, nerwowy - przejmowałem się drobiazgami. Gdy byłem mały, często bolała mnie też głowa (często kończyło się to wymiotami wieczorem). Z czasem głowa przestała boleć tak często, już tyle nie wymiotowałem - było lepiej. Niestety przyszły nerwy... Wszystko zaczęło się jakiś rok temu - po chorobie. Nie czułem się jeszcze najlepiej, ale poszedłem do szkoły... Było mi niedobrze, denerwowałem się. Problem zaczął się powtarzać - nie mogłem chodzić do szkoły, źle się czułem (zbierało mnie na wymioty; niektórych z nerwicy boli brzuch, innym jest słabo (w sumie mnie też), ale z tym można sobie poradzić. Natomiast, kiedy jest niedobrze - to już większy problem). Byłem u psychologa, ale to nie pomogło. W końcu poszedłem do psychiatry, przepisał mi on leki(codziennie po tabletce) i(mała dawka przed pójściem do szkoły).

Odnośnik do komentarza

Trzeba iść jeszcze raz do lekarza, bo te leki chyba przestały działać. Poza tym nie powinno samemu zmieniać sobie dawek. To niebezpieczne. Leczenie nerwicy trwa latami, więc nie spodziewaj się, że po kilku dniach czy tygodniach brania leków będzie lepiej. To złożona sprawa.

Odnośnik do komentarza

Jesli psychiatra przypisał leki, to musisz je brać, jesli Twój stan zdrowia nie będzie się poprawiał, warto skonsultować sie jeszcze raz co do leków i terapii. Pamiętaj, aby nie zmniejszać ani nie zwiększać dawki, a o każdym skutku ubocznym, który się utrzymuje, informować lekarza. Nerwica wymaga czasu, aby ja wyleczyc dlatego musisz być cierpliwy i nie rezygnować z leków ani z terapii. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...