Skocz do zawartości
Forum

Co zrobić, gdy była chłopaka go szantażuje?


Gość Karola91

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Karola91

Witam jestem w następujacej sytuacji mój chłopak był z swoja była dziewczyna rok , 2 tygodnie po zerwaniu z nią zaczął spotykać sie ze mną ...wiem że mnie kocha i ja go tak samo ...ale nastała taka sytuacja że jego była nagle zaczeła sie odzywac do niego , a do mnie napisała żebym sie od niego odczepiła i od tąd zaczęły sie problemy :( bo zaczeła mu grozic ze jak nie wróci do niej to sie zabije , kazała mu ze soba ciagle pisac chciała zeby do niej przyjeżdzał nawet ze mna bo na poczatku powiedział ze kogos ma ale pużniej jak pytała sie czy jest ze mną to zaprzeczył i to mnie chyba najbardziej zabolało:( zablokował mi gg i nk ale wytłumaczył sie ze to ona mu sie włamała na konto i mnie zablokowała a ja juz sama nie wiem co mam myślec i robic ....i własnie 4 tygodnie temu stało sie najgorsze bo zerwal ze mna powiedział ze nie chce mnie ranic , nie chce zebym przez niego cierpiała itp. a teraz nawet sie nie odzywa a ja nie potrafie tych 4 miesiecy wymazac chce do niego wrócic tylko nie wiem jak mam teraz postapic ....bardzo wdzięczna byłbym za pomoc.

Odnośnik do komentarza

Nie możesz go zmusić, aby z Tobą był. Jeśli woli byłą to nic nie poradzisz - serce nie sługa. Jeśli jednak jest z nią tylko dlatego, że ona go szantażuje to już inna sprawa. Jeśli woli poświęcić uczucie dla Ciebie dla szantażu świadczy tylko o tym, jaki jest słaby. Poproś go o spotkanie i wyjaśnienie całej sytuacji. Dlaczego z Tobą zerwał i czy naprawdę nic do Ciebie nie czuje ma te 4 miesiące nic dla niego nie znaczyły. Masz prawo znać prawdę. Musisz jednak pogodzić się z myślą, że on nie wróci i spróbować żyć dalej, bez niego.

Odnośnik do komentarza
Gość Karola91

Tak wiem staram się jakos zyc ale jest trudno...:( a tak planujemy spotkac sie i wyjasnic wszystko ...może jakoś sie to wszystko ułoży mam taka nadzieje ...ostatnio nawet sie pytał czy mam chłopaka to powiedziałam że on jest nadal w moim sercu jak narazie ...

Odnośnik do komentarza

Tylko nie daj mu się zmanipulować. Wielu chłopaków, gdy widzi, że ma władze nad dziewczyną zaczyna to wykorzystywać. Uważaj, żeby to wszystko nie skończyło się tak, że on dalej będzie z tamtą, ale będzie Ci mącił i Tobie będzie wydawało, że dalej jesteście razem. Wtedy on ma obie dziewczyny i masę korzyści... On musi wybrać!

Odnośnik do komentarza

Ja postanowiłam ze chce sie spotkac po raz ostatni i wszystko sobie to wkoncu wyjaśnic bo już mam tej całej sytuacji po dziurki w nosie !:( Trudno jak nie ten to nastepny ...sie zjawi ...tylko to co było tak trudno zapomniec tyle mysli na raz :( a jeszcze on sie osmiela do mnie dalej mówić KOTKU!!!!!! a teraz ma takie opisy jakby kochał tamta same takie opisy a przyżekał mi że tylko mnie będzie kochał i to najbardziej boli :( co mam zrobic by zapomniec tyle pięknych chwil?? !!

Odnośnik do komentarza

Wiem , ostatnio duzo myslałam o tej calej chorej sytuacji i nie wiem czy dobrze robie ale postanowiłam sie z nim ostatni raz spotkac i sobie wyjaśnic raz na zawsze !! zerwał on ze mna w najgorszy sposób bo przez telefon a ja chce usłyszec to wprost w oczy!! bo chyba zasługuje na szczerość a skoro on tchórzy to juz o nim świadczy jaki jest nie dojrzały...wiem może bede cierpiała po tym spotkaniu ale chce pozbyc sie tego kamienia na sercu wole mu powiedziec co o nim mysle i co mnie męczy nie po to żeby był nadal ze mną bo tego juz nie chce zbyt wiele się stało chce uswiadomic mu co stracił i jak bardzo go pokochałam!! :( wogóle chyba 2 tygodnie temu mnie wkurzył bo pisalismy krótko bo myslał ze dzwoniłam, do niego z zastrzezonego a dzwoniłam,ale sie mu nie przyzałam a to dlatego ze chciałam tylko usłyszec jego głos , a potem pisalismy przez jakies 5 min na gg i pisał tak jakby nic sie nie stało!! i do tego jeszcze miał czelnosc powiedziec do mnie kotku!!! ale wiem ze musze juz skonczyc to cała farse tylko jest tak trudno ...

Odnośnik do komentarza

Musisz zapytać chłopaka dlaczego zerwał. Czy dlatego że Cię nie kocha, a kocha tamtą (znaczy się, że Cie okłamywał i nie jest wart tego aby za nim tęsknić i przez niego cierpieć), czy wrócił do tamtej z litości, bo boi się, że może wyrzadzić sobie krzywdę (szantażowała go samobójstwem). W takiej sytuacji, kiedy jedna ze stron szantażuje drugą, że się zabije, wzywa się pogotowie z prośbą o zabranie takiej osoby na leczenie psychiatryczne, ponieważ nigdy nie wiadomo na ile jest to manipulacja a na ile nie. W tym wypadku była to pewnie zagrywka, aby przyciągnąć do siebie chłopaka z powrotem. W takiej sytuacji nie warto się nim przejmować. Chłopak okazał się nieszczery i łatwy do zmanipulowania przez tamtą dziewczynę. Nie załamuj się tylko poszukaj nowego przyjaciela, który odwzajemni Twoje uczucia, będzie szczery wobec Ciebie, a chłopak, który tak nie fair z Tobą postąpił będzie miał żal do siebie, że zrezygnował z takiej fajnej dziewczyny na korzyść dziewczyny, która go szantażuje.
Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...