Skocz do zawartości
Forum

Homoseksualista może stać się Heterykiem?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od dwóch lat jestem w związku z mężczyzną. Również dwa lata mieszkamy razem. O wszystkim wiedzą rodzice, którzy nie są zadowolenie z całej sytuacji. Lubię być z facetem w łóżku. Ale wychodząc na miasto, do klubu, knajpy itp chciałbym być z kobietą. Muszę przyznać, że wstydzę się trochę różnych wyjść z moim facetem, ponieważ boję się np. że ktoś mnie rozpozna i będzie gadanie na mój temat, a nie chce się afiszować. Jest to mój pierwszy związek z facetem i pierwszy raz jeśli chodzi o sprawy łóżkowe. Nigdy nie miałem kontaktu seksualnego z kobietą. Spotykałem się z kilkoma, ale nic nie wyszło. Czy z homo można stać się hetero? Czy już tylko bi? A może nie ma biseksualizmu. Słyszałem kiedyś, że BI sa Ci którzy nie potrafią się przyznać do bycia homo.

Odnośnik do komentarza

nie zgadzam się, ja jestem totalnie bi i gdybym byla tylko homoseksualna mysle, ze moje zycie byloby znacznie prostsze. Tak naprawde to wlasnie kazdy jest w jakims sensi bi tylko nie czasami w bardzo malym stopniu a czasami nie starcza mu na to odwagi. Generalnie wole seks z mezczyzna ale nikt mnie tak nie fascynuje jak kobiety... i tak w kolko zostawiam kobiety dla seksu z mezczyznami a mezczyzn dla fascynacji z kobietami. Ty sie nie przejmuj niczym, jestes mlody, nie robisz nic zlego, zyj i baw sie. Wszystkiego dobrego!

Odnośnik do komentarza

to choroba i ją sie leczy, tylko ze wiekszosc spleczensta jest tak zmanipulowana informacjami z mediow ze o tym nie wie, pozatym homoseksualisci nie cha sie leczyc, wiec co tu gadac, dwa blizniaki gdy sie urodza, jeden moze byc hetro drugi homo wraz z wiekiem, kwestia zdobywanych doswiadczen

Odnośnik do komentarza
Gość justme11

~krytk
to choroba i ją sie leczy, tylko ze wiekszosc spleczensta jest tak zmanipulowana informacjami z mediow ze o tym nie wie, pozatym homoseksualisci nie cha sie leczyc, wiec co tu gadac, dwa blizniaki gdy sie urodza, jeden moze byc hetro drugi homo wraz z wiekiem, kwestia zdobywanych doswiadczen

Po co usiłować leczyć coś, co nikomu nie robi krzywdy a samych zainteresowanych wręcz uszczęśliwia? Każdy ma jakieś upodobania, nie tylko seksualne i nie ma sensu zmuszać się do ich zmiany, bo komuś innemu tak się podoba.

Odnośnik do komentarza
Gość Bogumiły

Nie słyszałem o przypadku "wyleczenia" osoby homoseksualnej. Nie wiem skąd to przekonanie, że coś takiego jest w ogóle możliwe?

Ja bym w ogóle zaczął od tego - przepraszam, ale co leczyć jeśli to nie jest choroba?

Ludzie idą na terapię do Odwagi i innych szarlatanów, którzy robią im pranie mózgu. Potem wracają, na siłę sypiają z kobietami, żeby "odgejanie" przebiegło w 100%, a po jakimś czasie wracają do tego, jak było, bo nie dają rady żyć w czymś takim.

A na koniec jedno proste założenie - załóżmy, że jednak orientacja homoseksualna jest chorobą, którą da się wyleczyć. Tylko dlaczego i co dokładnie leczyć? Czy gej czy lesbijka przez samą swoją orientację robią komuś jakąkolwiek krzywdę? Nie.

Odnośnik do komentarza

Można, ale jest trudniej, jeśli się praktykuje homoseksualizm. Gdyż to się "zakoduje" w mózgu człowieka. Powiedzmy "homo" jeżeli nie będzie miał z innym mężczyzną kontaktu płciowego, to bez problemu może stać się heteroseksualistą. Oczywiście można mieć predyspozycje do homoseksualności, ale to nie zmienia szansy (no chyba że odrobinę, ale dalej jest) na wyrośnięcie z tego (nie mylić z leczeniem).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...