Skocz do zawartości
Forum

Samotność i brak znajomych


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam podobnie. Jestem bardzo zamknięty w sobie nie mam przyjaciół, też nie mam pojęcia gdzie szukać, Nie jestem towarzyski, ale samotny od dawna. Właściwie to nie wiem co to jest przyjaźń, borykam sie z tym od bardzo dawna. Bardzo brakuję mi kontaktu z ludźmi, bądź z kimś w moim wieku, ale nie wiem gdzie szukać, co robić, i na dodatek jestem bardzo zagubiony życiowo.

Odnośnik do komentarza

Też jestem samotny jestem u rodziny za granicą już 30 kilka dni i praktycznie z nikim nie gadałem poza członkami rodziny a Polsce nigdy nie miałem znajomych siedziałem przed komputerem i "marnowałem" swój czas bo co miałem robić. PAMIĘTAJ że dla mnie jesteś ważna niezależnie jaka jesteś to będę o tobie myślał mam nadzieję że to coś ci da:) Jestem bardzo młody Niewiem i łe ty możesz mieć lat ale wiedz że czuje to co ty na 100% nie mniej życie toczy się dalej nie warto w nic wierzyć ani w Boga ani jakieś tam szczęście będzie tak jak było kiedyś to się skończy . A co do znajomych jeżeli jesteś śliczną dziewczyną czy nawet kobięta to zawsze możesz iść na jakieś dyskoteki tam poznasz na pewno kogoś kto cię zrozumieć i będzie takim przyjacielem do końca.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...