Skocz do zawartości
Forum

Rozstanie z dziewczyną, która była podporą po śmierci rodziców


Gość jaros

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam na imię Jarek mam 25 lat nie potrafię poradzić sobie z rozstaniem z moją dziewczyną z którą w związku byłem prawie 3 lata a mieszkałem ponad 2lata, 7 lat temu straciłem rodziców, moja dziewczyna postawiła mnie na nogi ja zaczołem normalnie żyć byłem szczęśliwi i w ogóle razem przetrwaliśmy chwile które były dla nas bardzo ciężkie, mieliśmy duży bagaż doświadczeń i byliśmy za sobą, od rozstania z nią nie jem i niemam siły na normalne zycie myślę tylko o niej nic mnie nie ciesz czasmi myśle żeby zakończyć to cierpienie ja dłużej nie pociągne.

Odnośnik do komentarza

Porozmawiaj z dziewczyną czy jej decyzja jest ostateczna. Jeśli rozstaliście się i nie chce wiązać się ponownie - musisz uszanowac jej zdanie. Na pewno jest Ci przykro, bo wiele dla Ciebie znaczyła, wiele razem przeszliście, ale czasem trzeba pozwolić komuś odejść, aby był szczęśliwy niż trzymać go na siłę przy sobie pomimo, że chciałby odejść. Może to, że wiele Was połączyło sprawi, że zostaniecie przyjaciółmi? Wiem, że w wielu wypadkach to niemożliwe, ale znam osoby, które po rozstaniu są świetnymi przyjaciółmi. Najważniejsze, żebyś pogodził się z jej decyzją. Czasem lepiej mieć w kimś przyjaciela niż stracić go na zawsze. Jeśli czujesz się źle, nie potrafisz poradzić sobie z emocjami po rozstaniu, skorzystaj z porady psychologa. Rozstania zawsze są bolesne i czasem potrzebujemy porady specjalisty, aby uporać się z uczuciami. Jesli potrzebuejsz jej - umów się na wizytę. Musisz być silny, zycie bywa przewrotne, może w przyszłości Wasze drogi jednak się zejdą? Może poznasz nową kobietę z którą zostaniesz na dobre i na zle? Teraz wydaje Ci się to niemożliwe, ale nie wiesz co czeka na Ciebie w przyszłości. Dlatego bądź silny i nie rezygnuj z niej. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...