Forum Problemy skórne

Zmiany skorne u dziecka

monika221990

monika221990

Moj syn 6 l ma brzytka blizne czerwona ktora ma taka zolta jakby ropna wydzieline na policzku od ok 2 miesiecy dostal krem nie skutkowal potem krem ze sterydami tez nie pomogl teraz ma kolejny krem I tez nie pomaga mieszkam w uk Iekarz twierdzil na poczatku ze to infekcja teraz inny ze to duze zimno co mozna z tym zrobic I co to moze byc ?

89550 monika221990 Kobieta, 28 lat, northampton

Odpowiedzi znajdują się poniżej

monika221990

monika221990

Bardzo bym prosila o pomoc bo naprawde nie wiem co synkowi jest z ta buzia jeszcze jutro sprubuje umowic wizyte do GP ale ta lekarka kazala mi czekac 3 tyg I tylko smarowac a to coraz gozej wyglada I sie roznosi po twarzy synka boje sie bo I'm duzej bede czekala tym gozej moze to wygladac albo nie daj slady jakies zostana

monika221990

monika221990

Nie mam zwierzat syn byl u lekarza tydzien temu w piatek I dostal antybiotyk plus nowa masc ze sterydami nic nie daje na chwile lepiej wygladalo I dzis znowu jakby sie z powrotem sie robilo a dalej uzywam lekow

~Anna5891

~Anna5891

Jak zakończyło się leczenie Pani synka. Mój ma taką samą zmianę skórą na rączkę. Nic nie pomaga....

~ollka8982

~ollka8982

Niestety nigdy na żywo nie widziałam, jak wygląda skóra zarażona nużeńcem, ale może warto sprawdzić w tą stronę? Konieczna jest wizyta u lekarza i dobra diagnoza. Jeśli faktycznie będzie to nużeniec, to możesz o wszystkim przeczytać sobie na stronie nuzeniec.com.pl - bardzo interesująca strona, która pomaga w walce.

~kizomba

~kizomba

koniecznie do dobrego dermatologa. Na moje oko to atopowe zapalenie skory - mozesz w aptece kazdej dostac serie latopic - te emolienty i probiotyk faktycznie pomagaja, ale zmiana jest spora i mysle, ze powinien sie nia zajac specjalista