Forum Odchudzanie krok po kroku

Jak uzyskać płaski brzuch?

~k...m

~k...m

Witam. Bardzo proszę o pomoc, najlepiej ułożenie mi tygodniowej diety, gdyż ja sama się na tym nie znam. Mam 17 lat, uczęszczam do szkoły gastronomicznej i niestety przestrzeganie zdrowego trybu życia nie jest zbyt łatwe, gdyż mam zajęcia z gotowania i przybrałam przez to na wadze. Tak jak wspomniałam mam 17 lat, wzrost 1,51 waga 55 kg. Dodatkowo nie podoba mi się moje ciało, chciałabym mieć płaski brzuch. Zaczęłam już ćwiczenia, jednak wiem, że bez odpowiedniej diety schudnięcie i uzyskanie wymarzonej figury nie będzie możliwej. Dlatego też bardzo proszę o pomoc ;)

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Gamcio

Gamcio

OSIĄGAJ SZCZUPŁE LUB MUSKULARNE CIAŁO SZYBCIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK!
PROSTY TRENING, TANIA DIETA, INDYWIDUALNIE DOBRANA SUPLEMENTACJA!
WEJDŹ TERAZ NA WWW.IGORTRENERONLINE.PL
I WYGRAJ 10 TYSIĘCY ZŁOTYCH!
SPROBUJ !!!

202564 gamcio Mężczyzna, 18 lat, Warszawa
~Wrotka34

~Wrotka34

Ja stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udąło mi się w końcu uzyskać. Po 3 miesiacach na wadze było o 12 kilo mniej

~Ajka22

~Ajka22

Jeżeli chodzi o suplementy wspomagajace odchudzanie, to moim zdaniem Foreversllim jest jednym z tych najlepszych. Stosowałam go przez 3 miesiące i w tym czasie pozbyłam się 13 kilogramów

~Dagmara486

~Dagmara486

Mnie bardzo pomógł zabieg Liposonix. Widzę ogromna różnice, 3 cm w pasie mniej a wcześniej sama dieta i ćwiczeniami nie mogłam tego osiągnąć. Zabieg robiłam w klinice Dr Legrand, było przyjemnie i bezbolesnie. Efekty pojawiły się po około 8 tyg od zabiegu. Polecam!

~Leticja3

~Leticja3

Moje zdanie jest takie że nie ma jednego specyfiku który by działał na wszystkich.Owszem ja również stosowałam Slimunox i udało mi się trwale schudnąć,Ale znam osoby które schudły bez wspomagania i takie które brały tabletki które pomogły im na krótko.

~Łucja333

~Łucja333

Ja swoje odchudzanie wspomagałam Foreverslimem.Przez dwa miesiące udało mi się schudnąć 10 kg.Teraz nadal nie jem kolacji i nadal korzystam z zajęć aerobiku.

~plaszowa

~plaszowa

Na wstępie życzę oczywiście powodzenia w diecie. Na mnie niestety już nic nie działało, ani diety ani ćwiczenia. Dosłownie nic. Dopiero na jednym z forum odkryłam lek Biphasic Slim, który miał wspomóc walkę z nadprogramowymi kilogramami. Zamówiłam z internetu od Gosi i faktycznie rewelacja. Tego było mi potrzeba. Efekty przyszły bardzo szybko, dodatkowo daje się odczuć więcej energii. Jeszcze nie skończyłam całej kuracji ale wiem, że będę zadowolona. Już jestem :) Jakbyście były zainteresowane czy chciałybyście dowiedzieć się czegoś więcej to daje nr:733 405 371 Z mojej strony polecam.