Forum Odchudzanie krok po kroku

Jak schudnąć 10 kg?

~t...l

~t...l

Jak schudnac 10 kg ? Witam mam 22 lata i waze 95 kg przy 179 wzrostu . Probowalem kilku diet ale konczyly sie tym , ze wracalen do starych nawykow zywieniowych .

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Firafek

~Firafek

Ja osobiście mogę ci polecić to co pomogło mi, a był to zielony jęczmień. Jest to suplement diety więc wiadomo że bez zmiany nawyków żywieniowych się obejdzie, ale zielony jęczmień jest po pierwsze mocnym spalaczem tłuszczu a po drugie daje poczucie sytości. Mój tata za jego pomocą schudł 25kg więc naprawdę działa. Zresztą trzymaj linka, tutaj możesz więcej się o nim dowiedzieć oraz go kupić http://nplink.net/pShtZtZG

~MTomczyk

~MTomczyk

Miałam pewien problem z wagąc. Mam 170 cm wzrostu i ważyłam 64 kg. Wydaje mi się,że to za dużo, źle się czułam w własnym ciele, szczególnie kiedy trzeba było ubrać sukienkę czy jeansy...w związku z tym zaczęłam się odchudzać. Dieta, ćwiczenia, liczenie kalorii a waga stała, no... może spadła jeden czy dwa kilogramy, ale to za mało ;/ Pomógł mi w tym wszystkim Adipex RS. Zwiększa tempo przemiany materii, powoduje ubytek masy ciała oraz zmniejsza ilość przyswajanych kalorii, idealnie działa na uciążliwe i ciężkie do pozbycia dodatkowe kilogramy. acie pytania? Polecam kontakt do Honoroty(578554347). Warto!!!.