Forum Odchudzanie krok po kroku

Jak szybko spaść do mniejszej wagi?

~o...l

~o...l

Witam. Mam 17lat i 165cm wzrostu. Na początku września ważyłam 51.5kg. Na dzień dzisiejszy moja waga to 44kg. Waga sama spadała w dół, później zaczęłam unikać jedzenia i wymiotować po posiłku. Nie akceptuje siebie, wciąż ważę za dużo...Myślałam, że będę szczęśliwa, jak będę tyle ważyć co dziś. Ale ciągle mi mało. Wszyscy mi mówią, że przesadziłam, jestem za chuda, zaraz zemdleję itd. Mój problem z jedzeniem jest spowodowany depresją, ciężkim stanem psychicznym i różnymi zaburzeniami. Jestem pod opieką psychoterapeuty i psychiatry, mam włącczone leki z grupy SSRI, jednak mimo zwiększenia dawek nic nie jest lepiej. Bardzo cieżko jest u mnie z codziennym funkcjonowaniem.. Bliscy chcą mnie wziąć do szpitala! To przesada! Uważają że to już zbyt zły stan, anoreksja, elementy bulimii a także depsresja,autoagresja itd. Jest to ponoć wskazanie do hospitalizacji, zwłaszcza jak w najbliższym czasie znowu schudnę. Może nie radzę sobie z życiem, ALE MUSZĘ JESZCZE SCHUDNĄĆ!! Jak szybko spaść do mniejszej wagi?? Mieszkam z osobą która wie o wszystkim i bardzo pilnuje zebym nie wymiotowała i dużo jadła. Problem w tym, że po przemyśleniu sprawy, wydaje mi sie, że chciałabym iść do tego szpitala. W psychiatryku by mnie wyleczyli... Co mam robić...? Nie jeść nic a nic, żeby paść, czy spróbować przekonać psychiatrę do hospitalizacji? Nie uważam jednak, że mój stan jest beznadziejny. Pozdrawiam

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Andrzej1998

~Andrzej1998

Przede wszystkim odpowiednie odżywianie (owoce, warzywa itd.) w nieco mniejszych ilościach i odpowiednia aktywność fizyczna (najlepiej odpowiedni trening dopasowany do ciebie). Oprócz tego warto się wspomóc się suplementem Green Coffee 5K z zielonej kawy, który zmniejsza apetyt, spowalnia proces wchłaniania glukozy, dzięki czemu pozwala na dłużej zachować uczucie sytości oraz blokuje magazynowanie tłuszczu. Tabletki przyspieszają metabolizm i spowalniają proces starzenia skóry. Można się więcej o nich dowiedzieć i kupić na tej stronie: http://nplink.net/pEs0xGXx. Wiem, że nie są tanie, ale są naprawdę skuteczne. No i powodzenia w uzyskaniu wymarzonej sylwetki :)

~Andrzej1998

~Andrzej1998

No dobra, przyznaję się nie przeczytałem posta, a nie wiem jak usunąć komentarz. Poprawka. Powinnaś zaakceptować siebie i zacząć się cieszyć życiem. A na pewno nie chudnąć bardziej. Pozdrawiam :)

~Jjj13

~Jjj13

Rozumiem, że nie chcesz iść do szpitala, bo kto chciałby. Bliscy bardzo się o ciebie martwią i chcą dla ciebie jak najlepiej. Może to ci pomoże- Ja jak byłam u dietetyka zawsze mi powtarzał, że "żeby schudnąć trzeba jeść" i jadłam po 2000kcal dziennie. A wiesz dlaczego? Ponieważ wtedy metabolizm jest na wysokim poziomie i ciało ma energie do życia. Poza tym pomocne są może pyć także założenie konta na instagramie - nawet anonimowego - w formie dziennika. Oraz obserwowanie innych ludzi w podobnej sytuacji co ty. Trzymaj się. ;)

~Leonia6

~Leonia6

W moim przypadku połączenie Foreverslim z dietą i ćwiczeniami dąło wynik 16 kg mniej na wadze, co moim zdaniem jest bardzo dobrym wynikiem