Forum Nerwica

Zaburzenia lękowe wymykają się spod kontroli

~Znerwicowanaa

~Znerwicowanaa

Witam. Mam 16 lat. Ostatnio zaczęłam uczęszczać na psychoterapię, stwierdzono u mnie nerwicę. Zaczęło się od takich rzeczy jak wmawianie sobie chorób, potem bałam się że zrobię komuś krzywdę a teraz...
Znalazłam artykuł o illuminati że podobno gwiazdy, twórcy filmów, politycy w tym są i okropnie się przestraszyłam. Zaczęłam czytać o tym w internecie i dociekać, potrafiąc przesiedzieć godziny z nosem w telefonie. Ostatnio zauwazylam np tu:

image

że te symbole faktycznie są, w tym przypadku w tle na koncercie widać, oko i trójkąty, chociaż sam piosenkarz określa się jako głęboko wierzący w Boga. Przeraża mnie fakt że ta teoria spiskowa mogłaby być prawdą. Czuję ciągły lęk, nie mogę spać, mam sztywnienie karku, nasilone ataki paniki, depersonalizację... Przestałam wogóle słuchać muzyki i osób które do tej pory uważałam za idolów. Sama już nie wiem jak sobie poradzić i czy to nadal nerwica czy już jakaś psychoza... Tracę sens życia, mam ochotę tylko spać i nie wiem co robić...

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Znerwicowanaa

~Znerwicowanaa

Lęki ciągle przybierają nową formę.. Już nie wiem co robić :(...

~olej CBD najlepszy

~olej CBD najlepszy

u mnie doskonale sprawdził się olej CBD 5 % essenz szczególnie w stanach wewnętrznego niepokoju spowodowanych stresem. stosuję mocny ten produkt od dłuższego czasu, zupełnie inaczej się czuję problem już nie powraca. tu jest dość sporo opisane o CBD duża wiedza www.konopiafarmacja.pl