Forum męskie sprawy

Jak walczyć ze słabą erekcją?

~k...m

~k...m

Co zrobić jak mam słabą erekcję w wieku 15 lat czy wizyta u lekarza jest konieczna??

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~poradek

~poradek

W Twoim wieku to najprawdopobniej problem psychologiczny. Poczytaj trochę o tym, zastanów się gdzie jest problem. Może zjada CIę stres. Tu masz ciekawy artykuł na ten temat. impotencja u młodych mężczyzn. Jeśli problemy nie miną, nie bagatelizuj problemu i porzmaiwaj z lekarzem. na pewno nie zaszkodzi, I nie ma się czego wstydzic

~Darek.Sz

~Darek.Sz

Ja też jestem zadowolony z efektu jaki uzyskałem po zastosowaniu Iqman, seks znów jest przyjemnością, a kończy się obopólną rozkoszą.

~Cyprian.K

~Cyprian.K

Ja też stosowałem iqman i jestem bardzo zadowolony, w końcu znów czuję się kochany, bo jak zauważyłem, to po tym jak odżyła moja żona po tym jak zaczęliśmy śię znów normalnie kochać, to zdałem sobie sprawę jak jej brakowało tego...

~Amadeusz.M

~Amadeusz.M

Też stosowałem IQman ijak najbardziej jestem zadowolony z uzyskanego efektu. W końcu seks znów jest normalny, bez obaw i stresu

~Igor.Z

~Igor.Z

IQman bardzo fajnie działa i stosunkowo szybko, u mnie na drugi dzień już penis stał. Swobodnie można się kochać i nie przejmować kłopotami z potencją.

~Mikołaj.P1

~Mikołaj.P1

Mi też pomógł środek IQman, sam jestem zadowolony, bo odpadł stres związany z tym iż coś może nie wyjdzie, a co do żony, to dla niej są znacznie głębsze odczucia jak to określa wiec też jest zadowolona

~Borys.G

~Borys.G

Ja też stosowałam iqman i jestem bardzo zadowolony z tego jak mi on pomógł. Obecnie nie mam najmniejszych problemów z erekcją

~Patryk.J

~Patryk.J

Ja stosowałem iqman i jak najbardziej estem zadowlony, w końcu udało mi się znacząco poprawić erekcję, z czym od prawie roku miałem problem

~Kriss4

~Kriss4

Ja akurat zastosowałem IQman i u mnie jeżeli chodzi o erekcję, jest już wszystko OK. Nie mniej uważam,że bardzo ważne jest aby reagować już na samym początku, a nie dopiero jak jest totalny zwis...

~Franz.Z

~Franz.Z

Kupiłem IQman i w najmniejszym stopniu nie żałuję zakupu, choćby ze względu, że obecnie mogę się kochać znacznie dłużej, co równocześnie ma przełożenie na większą ochotę u żony,którą ponownie się rozbudziła i widzę, że znów jej to sprawia przyjemnośc

~Piros

~Piros

A ja akurat jestem bardzo zadowolony z efektu jaki udało mi się uzyskać po zastosowaniu IQman. Po prostu nie mam już problemów z erekcją i tylko to się liczy

~Arkadiusz666

~Arkadiusz666

Stosowałem IQMAN i muszę powiedzieć że efekty przerosły moje oczekiwania.W sumie nie sądziłem że te tabletki aż tak szybko poradzą sobie z moim problemem.Dla mnie ważne jest to że te tabletki można dostać bez recepty.