Forum męskie sprawy

Siłownia, a erekcja

~Stefan21

~Stefan21

Witam, zauważyłem, że po wykonywaniu treningów na siłowni moja erekcja jest słabsza, mam wtedy również dużo mniejszą ochotę na seks. Po jakimś czasie, powiedzmy miesiącu bez siłowni, libido i erekcja wraca do normy.Nie biorę sterydów. Czym może być to spowodowane?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~onkaY

~onkaY

Zrób sobie po ćwiczeniach na siłowni lewatywę. Wtedy będziesz maił większą erekcje.

~Eustachy7

~Eustachy7

Stosowąłam iqman gdy miałem problemy z erekcją, środek okazał się bardzo skuteczny, a od czasu gdy go zacząłem brać to problemy znikły, teraz mogę się kochac bez obaw że coś w trakcie nie pójdzie tak jak powinno.

~onkaY

~onkaY

Stosowąłam lewatywę gdy miałem problemy z erekcją, środek okazał się bardzo skuteczny, a od czasu gdy go zacząłem brać to problemy znikły, teraz mogę się kochac bez obaw że coś w trakcie nie pójdzie tak jak powinno.

~wiktor33

~wiktor33

Prawdopodobnie wytłumaczenie najprostsze z możliwych: zmęczenie organizmu.

~Tadeusz.Pp

~Tadeusz.Pp

Ja tam jestem zadowolony z tego jak na mnie zadziałał iqman. Najbardziej zależało mi na opóźnieniu wytrysku i mocniejszej erekcji po jakiś 4dniach brania tabletek, zamiast po około 10 minutach kończymy po ponad godzinie.

~onkaY

~onkaY

Ja tam jestem zadowolony z tego jak na mnie zadziałała lewatywa. Najbardziej zależało mi na opóźnieniu wytrysku i mocniejszej erekcji po jakiś 4dniach brania lewatyw, zamiast po około 10 minutach kończymy po ponad godzinie.