Forum męskie sprawy

zabieg usunięcia jąder

adamadamadas

adamadamadas

Witam chcę usunąć płeć i wreszcie być kobietą ale czy mogę usunąć jądra szybciej nie czekając na operacje panektomi całkowitej wiem że tak można bo mi na tym zależy .

202603 adamadamadas Mężczyzna, 32 lata, gdansk

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~zardzewiałygranatnik

~zardzewiałygranatnik

No jasne, wystarczy ostry nóż lub siekierka.

~facet1234

~facet1234

Powaliło cie? Nigdy nie będziesz kobietą. Obcinanie jajek niczego tutaj nie zmieni.

~lopek35

~lopek35

Mogą ci wyciąć jądra i penisa, ale nie zrobią ci macicy i jajników. Teraz możesz żyć jak facet, nawet jeżeli musiał byś udawać. Po operacji nie będziesz już tego mógł. Jako kobieta też nie będziesz mógł żyć, bo nie będziesz w pełni sprawną kobietą. Brak jakichkolwiek szans na rodzinę. Z wyglądu też nie będziesz wyglądał normalnie. To wszystko będzie miało konsekwencje zawodowe, osobiste, ...

Przyczyn tego że nie czujesz się facetem może być wiele. Np. zaburzenia hormonalne. Zrobiłeś badania w tym kierunku? Jądra dorosłego człowieka raczej powinny być większe niż na zdjęciu. Powinieneś najpierw dokładnie się zbadać, włączając w to jądra, zamiast je obcinać nie wiedząc jaka jest przyczyna twojego stanu.

~Hydroelektroryżer

~Hydroelektroryżer

Tak małe jajeczka sam jełopie możesz sobie wyrwać.

~normalny1

~normalny1

Po co to zdjęcie wstawiłeś zboczeńcu!!!
Najlepiej jak byś sobie uciął łeb to by było lepiej dla świata bo mniej takich świrów!!!
Pewnie pedał i chciałbyś żeby cię jakiś normalny facet posuwał . Jak bym się urodził kobietą to bym się dostosował i jak by mnie pociągały kobiety to bym to ukrywał a nie obnosił się z tym zboczeniem. Za niedługo to i pedofile wyjdą na ulicę bo poczują się dyskryminowani. !!!!!!