Forum męskie sprawy

Stagnacja mięśni

~rafał30

~rafał30

Witam! Trenuję już od 3 lat, niestety dwa miesiące temu dopadła mnie stagnacja mięśni. Wysokobiałkowa dieta i regularne treningi nie przynoszą żadnego progresu. Powoli tracę motywację i chęci do dalszych ćwiczeń. Czy ktoś z Was zna jakieś sprawdzone sposoby na to, żeby tkanka mięśniowa znowu zaczęła rosnąć?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~igor69

~igor69

W moim przypadku sprawdziła się suplementacja, którą doradził mi trener. Przy doborze preparatu kieruj się głównie tym, żeby w składzie była arginina i jakiś naturalny booster testosteronu. Oczywiście nie zapominaj o regularnym treningu i pilnowaniu diety. Wtedy na pewno zobaczysz progres.

~rafał30

~rafał30

A mógłbyś polecić jakiś konkretny preparat, który na pewno zadziała? Na rynku jest teraz tyle różnych suplementów, że ciężko zdecydować się na jeden, który będzie zawierał to wszystko o czym wspomniałeś.

~igor69

~igor69

Sprawdź sobie LargoMass, bo ma wiele dobrych opinii w necie. Skład też jest spoko, bo ma argininę, karnitynę i naturalny booster teścia. Zawartość to w 100% natura, więc nie będzie obciążał organizmu. Według mnie warto spróbować.

~pawcioo

~pawcioo

A jaki tam jest booster teścia? Bo mam niedobory testosteronu i chciałbym zwiększyć poziom. Kupiłeś w sklepie stacjonranym z suplami?

~igor69

~igor69

Z tego co się orientowałem to w sklepie go nie dostaniesz. Lepiej zamówić bezpośrednio od producenta, żeby mieć pewność, że produkt jest oryginalny. Naturalnym boosterem testosteronu w LargoMass jest ekstrakt z tribulus terrestris, który dodatkowo pozytywnie oddziałuje na potencję. Jest to sprawdzone info.

~pawcioo

~pawcioo

Mam już tego supla i stosuję od 3 dni. Dzienna dawka to dwie tabletki. Jak na razie zauważyłem, że podskoczyła mi wytrzymałość, bo podstawowe serie, które wcześniej wykonywałem aktualnie nie sprawiają mi żadnego problemu. Zobaczmy co będzie dalej.

~rafał30

~rafał30

Wpadłem zrelacjonować działanie LargoMass stosowanego przez 2 tygodnie. Na początek poprawa wydolności, co według mnie przydaje się w dalszych treningach. 13 dnia porównałem wyniki bioimpedancji tych bez suplementacji z tymi ze stosowaniem suplementu. Okazało się, że nastąpił wzrost tkanki mięśniowej oraz spadek tkanki tłuszczowej. Szczerze mówiąc jestem wielce zaskoczony, że ten preparat rzeczywiście działa.

~tobik

~tobik

Siema! A ten wasz preparat działa przy nieregularnych treningach i diecie? Z uwagi na rodzinkę i pracę nie zawsze mogę tego dopilnować, a nie chciałbym stracić formy, na którą rok temu zapracowałem.

~igor69

~igor69

Powinien zadziałać. Jednak warto od czasu do czasu poćwiczyć. Co do diety to jest ona najważniejsza, bo to z nią LargoMass współdziała. Nie należy zapominać o tym, że arginina polepsza transport składników odżywczych do tkanki mięśniowej, a one dostarczane są wraz z posiłkiem.

~Leonidas

~Leonidas

Teraz to chyba nikt nie ma czasu na taki super regularny trening, mi to aż czasem żal. No ale co zrobić jak w domu żona i dwójka dzieciaków, a w pracy też jest co robić. Ale w tym przypadku LargoMass się sprawdza, bo mimo tego że nie ćwiczę jakoś super regularnie to i tak widać efekty.

~cecyl

~cecyl

Przy stosowaniu LargoMass w głównej mierze trzeba zadbać o wysokobiałkową dietę. W połączeniu z tym preparatem daje naprawdę świetne efekty. Dawkuję dwie tabsy dziennie i na mnie w zupełności działa. Aktualnie jestem na najlepszej drodze do uzyskania swojej wymarzonej formy.