Forum Kuchnia

Kupowanie jedzenie przez internet

melissa33

melissa33

Nie mogę znaleźć takiego wątku, a właśnie potrzebuje zamówić dość dużo jedzenia z dowozem do domu. Praktykujecie to? Chciałabym się dowiedzieć czy przy takich zamówieniach przychodzą świeże produkty? Jak to właściwie wygląda? Polecacie?

125232 melissa33 Kobieta, 52 lata, W-wa

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~fitnesfan

~fitnesfan

Regularnie robię zakupy w sklepie ze zdrową żywnością. zamawiam kasze, mąki makarony, ale też warzywa i owoce ekologiczne. Nie zdarzyło mi się, abym była niezadowolona. Produkty są świeżutkie. a nawet jeśli coś jest nie tak (wiadomo ekologiczne niepryskane) to to zgłaszam i od razu dostaję zwrot lub nowy produkt przy kolenej dostawie. Ale to fakt zależy od sklepu. Nie każdy tak działa. nie wiem czy to dozwolone na tym forum, ale polecam ten sklep ekologiczny - jest sprawdzony. mają dostawy swoim transportem w poznaniu i okolicach

~frania9442

~frania9442

Różnie bywa z tym jedzeniem przez internet, ale jeśli jest to konieczne, no to czasami nie ma innego wyjścia. Polecam Wam teraz zwrócić uwagę na mrożone produkty Aviko, bo dzięki nim możemy zgarnąć bardzo fajne nagrody. Potrzebna jednak jest do tego aplikacja Aviko Benefits, w której wszystkiego się dowiecie.