Forum Kobiety

depilacja laserowa?

~kanikuj

~kanikuj

Lato się już kończy i pomyślałam że fajne by było przez jesień i zimę zająć się depilaccją żeby na przyszłe wakacje mieć spokój z włoskami. Myślałam zeby kupić własny depilator, jaki polecacie? Ktoś używa tego ipl od babyliss?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~hannith

~hannith

Według mnie depilacja laserowa to znakomita rzecz. Posiadam depilator ipl od Panasonica, uważam, że jest absolutnie rewelacyjny.

~fauka

~fauka

Robiłam depilację laserową łydek w Prodermie w Poznaniu i na prawdę fajny efekt. Fakt faktem trochę kasy wydałam bo trzeba kilku razy aby faktycznie zniknelo owłosienie

~renarta

~renarta

Jeżeli mieszkacie w Krakowie i rozglądacie się za odpowiednim salonem kosmetycznym, w którym zajmują się depilacją laserową to polecam wam http://bjm.net.pl/ Tam pozbędziecie się zbędnego owłosienia bez większych problemów.

~ironisto

~ironisto

Brałam pod uwagę możliwość kupienia takiego depilatora jednak potem doczytałam ,ze tak naprawdę nie jest to depilacja laserowa ale jest to jedynie depilacja światłem. Nie masz co tutaj liczyć na to,ze usunie Ci całkowicie włoski. Poza tym depilatowanie trwa bardzo długo, trzeba sobie dzielić rejony na nogach.... Nie chciałąm się w to bawić szczególnie, ze urządzenie wcale takie tanie nie jest.

Jeśli chcecie zdecydować się na depilację laserową polecam zdecydowanie się na depilację laserową za pomocą lasera light sheer
https://bonadea-krakow.net.pl/oferta/depilacja-laserowa/

jego moc jest o wiele większa.