Forum Kobiety

Prezent walentynkowy dla Niego

~monika2153

~monika2153

Dziewczyny! Jakie macie pomysły na oryginalne prezenty walentynkowe dla swoich facetów? Szukam teraz czegoś oryginalnego dla mojego lubego :) Oczywiście przez wiele lat dostał już ode mnie dość sporo prezentów, więc szukam teraz czegoś na prawdę oryginalnego.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~rama

~rama

My sobie nie dajemy prezentów. Może po prostu zrób coś własnoręcznie, co będzie jakimś podsumowaniem związku. To będzie bardzo oryginalne.
~kaska1990

~kaska1990

Mój facet jest fanem motoryzacji i adrenaliny, więc ja w tym roku postawiłam na coś na prawdę oryginalnego. Kupiłam mu przejazd Ferrari na torze. Jakby Cię coś takiego interesowało to sprawdź sobie na autoprezent.pl ja to tam kupiłam. Wieczorem pewnie pójdziemy na jakąś kolację, więc ogólnie dzień będzie miły :)
~janosik83

~janosik83

A może kupić strój sexy pielęgniarki i zaopiekować się przez chwilę facetem. :D
~MiszaM

~MiszaM

Ja kupiłam mojemu skórzane etui do telefonu z Teletorium :) Lubimy praktyczne prezenty
~Karinka22

~Karinka22

Najlepiej to jakaś fajna bielizna... Ja zamawiam z etam.pl i bardzo sobie cenię ten sklep za jakość tych produktów. Mój chłopak również wydaje się być tym faktem zachwycony. :D

Maja-Anna

Maja-Anna

Moim zdaniem na Walentynki warto zaplanować wspólny wyjazd - to będzie najlepszy prezent. Będzie można spędzić trochę czasu razem, odpocząć i zrelaksować się. Ja w tym roku wybieram się do Hotelu Klimek w Muszynie na pakiet walentynkowy - oczywiście z moim mężem. Myślę, że pospacerujemy dość sporo, powdychamy świeżego powietrza, a wieczorem będziemy relaksować się w Aquaparku.

163049 maja-anna Kobieta, 30 lat, Muszyna
~helenkaa

~helenkaa

Ja myślę jak poprzedniczka. Wyjazd we dwoje to fajny prezent ja bym się z takiego najbardziej cieszyła. Spędzić czas poza domem bez obowiązków. Fajnego apartamentu możesz poszukać na stronie Sun and Snow to znana wyszukiwarka. Łatwo znajdziesz to co Cię interesuje.

nowaaga

nowaaga

Zgadzam się z Wami dziewczyny, wspólny wyjazd to świetny pomysł, można na przykład ogarnąć jakiś ładny hotel ze SPA, w malowniczej lokalizacji :) polecam AquaCity w Popradzie, piękna miejscowość w sercu Tatr, 3 hotele ze strefą wellness, park wodny, można naprawdę się zrelaksować :)
https://aquacity.sk/pl/

210389 nowaaga Kobieta, 25 lat, Wrocław
~kaśkabcd

~kaśkabcd

Mój chłopak uwielbia zegarki. W lutym kupiłam mu pierwszą smartopaskę JK active i teraz lata n asiłownie 5 razy w tygodniu, tak się cieszy.