Skocz do zawartości
Forum

pilne wynik d-dimery


Gość papiaxxxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od kilku dni boli mnie lewa noga. Byłam u lekarza rodzinnego i wysłała mnie do neurologa, gdyż podejrzewa kręgosłup, ale ja dla własnego spokoju psychicznego postanowiłam wykonać d-dimery. Wyszły 495, gdzie norma jest do 500, co mnie wcale nie uspokoiło. Byłam na nocnej opiece zdrowotnej i lekarz powiedział, że wynik jest w normie i potrzymał diagnozę lekarza rodzinnego. Ja jednak bardzo się stresuję :( zapisałam się nawet na usg doppler jutro, bo niepokoi mnie ten poziom, tym bardziej, że nie biorę tabletek anty, a jedynie jestem własnie w trakcie infekcji i leczę zapalenie zołądka. Niestety palę, ale od kiedy odebrałam ten wynik, to ograniczyłam się do kilku buchów. Czy ktoś tutaj miał taki poziom i wszystko skoczyło się dobrze? bardzo boje sie tego zatoru płucnego, a przyznam, że lekarz rodzinny podejrzewa u mnie nerwicę, a to sprawy nie ułatwia. Dodatkowo mam problemy z kręgosłupem szyjnym (zawroty głowy, bóle w okolicy barków, kręgosłupa), ale czekam na wizytę u tego neurologa i na mri odcinka szyjnego, bo inne badania na te zawroty wyszły dobrze (próby błednikowe, badania kardiologiczne, mri głowy, punkcja lędźwiowa, doppler tętnic dokręgowych) albo nerwicę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...