Skocz do zawartości
Forum

Wyniki morfologi


Gość Mamamama29

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Bardzo bym prosiła o interpretację wyników 10mies dziecka, wyniki były robione z powodu nawracajacych goraczek, dziecko zdrowe.
Wbc 14,7 (4-10)+
Neut% 26,1 (43-76)-
Lymph% 52,4 (17-48)+
Mono% 19,6 (2-10)+
Eo 1.6(0-6)
Baso, 0.3(0-1)
Neut# 3.67 (1.2-6.8)*
Lymph# 7,37(1.2-3.3)+
Mono# 2,76(0.1-0.8)+
Rbc 4,83(4,1-6,1)
Hgb 11,7(12-18)-
Hct 34,6(37-52)-
Mcv 71,6(82-96)-
Mch 24,2(37-32)-
Rdw-sd 32.6-
Plt 573 (150-450)+
Komentarz Wbc : lymphocytosis monocytosis.
Komentarz Rbc : Hgb defect?
Białko Crp 23.6 (0-6)+
Dziękuję bardzo.

Odnośnik do komentarza

Ja nie bede mowic co to moze byc... bo potrzeba badań... Prosze nie gdybac.... Isc z dzieciatkiem do lekarza....
Na pewno bedzie potrzebna szersza diagnostyka... Jesli mały jest zdrowy.. w sensie zadnej jako takiej infekcji widocznej... a ma goraczke... i takie wyniki... powinien trafic do szpitala.... Gdyby lekarz probowal zbyc ( bo i o takich przypadkach sie slyszy........) prosze sie nie dac.....

Odnośnik do komentarza

Byłam dziś u pediatry lekarz stwierdził że crp podwyższone od gorączki a gorączka przez ząbkowanie i że wszystko jest ok. A skoro dziecko już nie gorączki je więc jest ok. Ale dla mnie to dziwne że są takie odchylenia w morfologi więc w poniedziałek idę prywatnie na wizytę do innego pediatry. Wolę jednak się upewnić że mam się nie martwić.

Odnośnik do komentarza

W zadnym wypadku rewalizacja....
Ja nie jestem lekarzem. Ja mam za soba doswiadczenia jakie mam..
Naoglądalam sie w szpitalach dzieciecych... Przez 10 lat..... I teraz wszystkim mowie, ze lepiej 5 razy sprawdzic.... niż potem płakać...
Kto tych dzieciaczkow nie widzial i ma wrazliwosc na poziomie piwnicy bedzie mnie mial za histeryczke... To wszystko...

Uffff to dobra wiadomosc..... Ale jesli ma Pani srodki... Lepiej isc prywatnie.....
Tego te sie nauczylam zupelnie inaczej traktują czlowieka jak zaplacisz....
Licze, ze wszysko bedzie ok :)

Odnośnik do komentarza

Ech...... Czyli jednak....... To co myslalam od poczatku.... Wyniki byly zle od poczatku...... nie wiem.....
Co za tepy lekarz......................

Bardzo mi przykro......
Najwazniejsza byla szybka reakcja.... bo kazdy dzien jest na wage zlota...
Wlasnie bialaczki sa czeste u takich malych szkrabkow... Ale tez kolo 90 % to ta lagodna postac.... No i wyleczalnosc tez jest juz na poziomie kolo 80 %....
Nic sie nie martw... Dzieci są bardzo silne... Da sobie malutka rade....

Odnośnik do komentarza

Wprawne oko, ktore widzialo wiele morfologii po pierwszych badaniach widzi ze dziecko powinno trafic do szpitala....
PROSZE OPOWIADAC WSZYSTKIM JAK TO LEKARZ ODPRAWIL PANIA Z ZĄBKOWANIEM....
ŻEBY MATKI SPRAWDZAŁY ZAWSZE PO 15 RAZY......
TU CHODZI O ŻYCIE !!!

Wygracie to.... Wiem co mowie.. znam sie na tym :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...