Skocz do zawartości
Forum

Morfologia krwi i nieprawidłowe parametry


Gość b...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,kilka dni temu zrobilam morfologie krwi,prosze o interpretacje wynikow.MCV obnizone 79,5 fl,MCH obnizone 25,8 pg,%neutrocytow obnizone 21,5%,%limfocytow podwyzszone 62,0%,%eozynocytow podwyzszone 8,7%, %bazocytow podwyzszone 1,5%,Liczba neutrocytow obnizone 0,99 G/l.Z rozmazu:granulocyty segmentowane obnizone 31%,Granulocyty kwasochlonne podwyzszone 7%,granulocyty zasadochlonne podwyzszone 3%,Limfocyty podwyzszone 53%. Opis: w 1/2 populacji gran.obojetno. ziarnistosci cytotoksyczne.CRP-ok

Odnośnik do komentarza

ok 3tyg temu mialam jakas infekcje i bralam antybiotyk, natomiast pol roku temu robilam takze morfologie i praktycznie te same parametry byly podwyzszone lub obnizone, natomiast wtedy bylo u mnie stwierdzone zapalenie zoladka. obecnie mam refluks i biore leki. natomiast od jakiegos czasu czuje zmeczenie, dlugo spie, do tego od wczoraj boli mnie wezel chlonny pod pacha... boje sie ze to cos powaznego, gdyz w mojej rodzinie byly przypadki nowotworow. dodam jeszcze do tych ostatnich wynikow ob - bylo ok i zelazo takze bylo w normie. czy moze wystapic anemia, gdy zelazo i hemoglobina sa w normie?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...