Forum Hobby

Weekend za miastem

~Halina4123

~Halina4123

Witajcie :) Mój mąż na co dzień pracuje niezwykle ciężko, postanowiłam więc zrobić mu niespodziankę i zabrać go na weekend za miasto. Uwielbia idylliczne, ciche miejsca, stwierdziłam więc, że malowniczo ulokowane i pięknie urządzone pokoje hotelowe w Starej Garbarni będą idealnym miejscem na spędzenie relaksującego weekendu!

Odpowiedzi znajdują się poniżej

goodgirl6

goodgirl6

A macie już kupione bilety na podróż? ;) Jeśli jeszcze nie kupiliście to szczerze polecam portal Dworzec Online https://dworzeconline.pl/szukaj Bardzo wygodna opcja, nie trzeba iść specjalnie na dworzec. Ja już od dłuższego czasu kupuję bilety przez internet. Pod koniec marca wybieram się na parę dni w góry, bilety na pociąg mam już zakupione :D

207997 goodgirl6 Kobieta, 24 lata, Piaski
Maja-Anna

Maja-Anna

Według mnie po ciężkiej pracy w tygodniu warto wybrać się do miejsca, gdzie można się naprawdę zrelaksować, skorzystać z basenu czy SPA. Ja ze swojej strony polecam Hotel Klimek SPA w Muszynie - fajna lokalizacja, Aquapark, pyszne jedzenie i naprawdę można odpocząć od zgiełku miasta, nie to co w Krynicy czy Zakopanem.

163049 maja-anna Kobieta, 30 lat, Muszyna
Landrynka5

Landrynka5

ja od dawna marzę, aby w okresie czysto wiosennym odwiedzić nasze polskie morze! śnieg widziałam na piasku, widziałam też lat i jesień, ale jeszcze nigdy wiosny! musi być tak pięknie i jeszcze w miarę pusto :D

212563 landrynka5 Mężczyzna, 27 lat, warszawa