Forum Hobby

Weekend za miastem

~Halina4123

~Halina4123

Witajcie :) Mój mąż na co dzień pracuje niezwykle ciężko, postanowiłam więc zrobić mu niespodziankę i zabrać go na weekend za miasto. Uwielbia idylliczne, ciche miejsca, stwierdziłam więc, że malowniczo ulokowane i pięknie urządzone pokoje hotelowe w Starej Garbarni będą idealnym miejscem na spędzenie relaksującego weekendu!

Odpowiedzi znajdują się poniżej

goodgirl6

goodgirl6

A macie już kupione bilety na podróż? ;) Jeśli jeszcze nie kupiliście to szczerze polecam portal Dworzec Online https://dworzeconline.pl/szukaj Bardzo wygodna opcja, nie trzeba iść specjalnie na dworzec. Ja już od dłuższego czasu kupuję bilety przez internet. Pod koniec marca wybieram się na parę dni w góry, bilety na pociąg mam już zakupione :D

207997 goodgirl6 Kobieta, 24 lata, Piaski
Maja-Anna

Maja-Anna

Według mnie po ciężkiej pracy w tygodniu warto wybrać się do miejsca, gdzie można się naprawdę zrelaksować, skorzystać z basenu czy SPA. Ja ze swojej strony polecam Hotel Klimek SPA w Muszynie - fajna lokalizacja, Aquapark, pyszne jedzenie i naprawdę można odpocząć od zgiełku miasta, nie to co w Krynicy czy Zakopanem.

163049 maja-anna Kobieta, 30 lat, Muszyna
Landrynka5

Landrynka5

ja od dawna marzę, aby w okresie czysto wiosennym odwiedzić nasze polskie morze! śnieg widziałam na piasku, widziałam też lat i jesień, ale jeszcze nigdy wiosny! musi być tak pięknie i jeszcze w miarę pusto :D

--

Prawdziwe Rzemiosło i mój blog Naturalnieskorzane.com, czyli torby i galanteria ze skóry naturalnej.

212563 landrynka5 Mężczyzna, 27 lat, warszawa
~Struske

~Struske

Nad morzem jest faktycznie fajnie jednak nie wiem czy chciałabym się tam wybrać na więcej niż weekend. Na dłużej chyba by mnie tam wynudziło bo nie przepadam za leżeniem na kocu i nic nie robieniem. Wolę zdecydowanie bardziej aktywne atrakcje....
Uwielbiam chodzić po górach, szczególnie Tatry wysokie, chociaż Bieszczady równiez mają swoj urok :)

W tym roku chciałabym również zrobić sobie kurs wspinaczki wysokogórskiej:
https://www.m-canoe.pl/blog/posty/jak-przygotowac-sie-do-wspinaczki-wysokogorskiej-w-dolomitach-

Tak aby móc pojechać w Dolomity.

lukaszgryko

lukaszgryko

Ja po ciężkim tygodniu w pracy lubię pojechać z przyjacielem nad jezioro. Zwykle wypożyczamy kajaki albo idziemy na spacer do pobliskiego lasu. To nas naprawdę odpręża. Na razie pogoda nie dopisuje, ale mamy nadzieję, że szybko się poprawi i znowu będziemy mogli wyjechać w weekend poza miasto.

--

wodzirej na wesele

214581 lukaszgryko Mężczyzna, 31 lat, Gdańsk
Magdalenam76

Magdalenam76

Weekend za miastem to dla mnie prawdziwy synonim odpoczynku od codzienności. Uwielbiam góry i właśnie tam najlepiej wypoczywam. Ja ze swojej strony bardzo polecam Muszynę i jej urokliwe zakątki. Lubię zatrzymać się w Hotelu Klimek lub Pensjonacie Klimek. Oba miejsca od wielu lat uwielbiam i czuję się tam prawie jak w domu. Obsługa mnie już kojarzy, więc chyba to znak, że miejsce jest naprawdę świetne, skoro tak często tam bywam. Bardzo lubię tam korzystać z zabiegów SPA (każdy znajdzie tam coś dla siebie) lubię też posiedzieć w jacuzzi. No i Restauracja Strakija w Pensjonacie - coś wspaniałego!

257257 magdalenam76 Kobieta, 27 lat, Kraków